Ostrowska Giełda Nieruchomości
63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12
62 592 18 13, 601 700 413
ogn.ostrow@wp.pl
SPRZEDAŻ • DOMY • RYNEK WTÓRNY
Ostrów Wielkopolski, ul. Grabowska
Numer oferty: SB-1997
Cena: 515 000 zł
Cena za m2: 5150 zł

Szczegóły
| Powierzchnia (m2) | 100 | Forma własności | Własność | |
| Stan lokalu | Dobry | Liczba łazienek | 1 | |
| Liczba pokoi | 3 | Liczba poziomów | 2 | |
| Piętro | 0 | Liczba pięter | 1 | |
| Miejsce postojowe | Garaż | Rok budowy | 1980 | |
| Powierzchnia działki (m2) | 709 | Materiał budowy | Zróżnicowany | |
| Typ budynku | Wolnostojący | Stan budynku | Dobry | |
| Dostępne od | do uzgodnienia | - |
Media
| Ogrzewanie | Węglowe | Gaz | Nie | |
| Prąd | Tak | - |
Działka
| Typ działki | Budowlana jednorodzinna | Droga dojazdowa | Asfaltowa/Betonowa | |
| Woda | Miejska | Gaz | Możliwość podłączenia | |
| Kanalizacja | Miejska | Prąd | Tak | |
| Ogrodzenie | Metalowe/Kute | - |
Udogodnienia
Opis
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest we wschodniej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Grabowskiej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 709 m2 jest zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 100 m2. Jest to dom typu, wysoki parter, wybudowany został w 1980 roku a materiałem budowy jest cegła, pustak i częściowo kamienna podmurówka. Mur konstrukcyjny jest dwuwarstwowy z pustką powietrzną. Płaski dach został pokryty papą. Na pierwszej kondygnacji - piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia gospodarcze, kotłownia i garaż. Piętro stanowi część mieszkalną i tutaj mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, hall i wiatrołap. Dom wymaga modernizacji. Część okien wymieniono na PCV a pozostałe okna są drewniane skrzynkowe. Na podłogach znajdują, się panele, wykładziny i kafle ceramiczne. Widna kuchnia jest umeblowana. Łazienka z oknem została wykończona w płytkach ceramicznych, posiada ona wannę. Centralne ogrzewanie zasila piec na eko groszek z podajnikiem, grzejniki są stalowe. Działka jest ogrodzona płotem metalowym na podmurówce kamiennej. Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczo - garażowy, który został wybudowany z betonowych płyt. Jego powierzchnia to 30 m2. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej, istnieje możliwość przyłączenia sieci gazowej. W tej dzielnicy miasta znajdują się placówki handlowe, markety spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole a dojazd do centrum zapewnia komunikacja miejska. Ze względu na lokalizację nieruchomość ta nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe jak i komercyjne, biura siedzibę firmy itp. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.