Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl
Witamy na stronie
Ostrowskiej Giełdy Nieruchomości
Licencja Zawodowa nr 2386
mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny
Ostrów Wielkopolski • ul.Raszkowska
Numer oferty: M-756
Cena: 385 000,00 PLN
Cena za m2: 8 122,36 PLN
Powierznia (m²) | 47,40 |
Forma własności | własność |
Stan lokalu | bardzo dobry |
Materiał budowy | cegła |
Liczba pokoi | 2 |
Liczba pięter | 1 |
Liczba łazienek | 1 |
Liczba poziomów | 1 |
Typ kuchni | aneks |
Miejsce postojowe | na ulicy |
Balkon | NIE |
Winda | NIE |
Piwnica | TAK |
Łazienka z WC | TAK |
Domofon | TAK |
Dwupoziomowe | NIE |
Rolety antywłamaniowe | TAK |
Drzwi / okna antywłamaniowe | TAK |
Wyposażona kuchnia | TAK |
Lodówka | TAK |
Internet | TAK |
Telefon | TAK |
Kuchenka | TAK |
Piekarnik | TAK |
Telewizja kablowa | TAK |
Ogrzewanie | miejskie |
Liczba linii telefonicznych | 1 |
Gaz | NIE |
Ogrzewanie | TAK |
Przedstawiamy Państwu ofertę bez czynszowego mieszkania, które położone jest na parterze oficyny, w kamienicy, w ścisłym centru Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Raszkowskiej. Budynek, w którym znajduje się lokal wybudowany został z cegły, został docieplony styropianem grafitowym o grubości 15 centymetrów i jest po generalnym remoncie. Posiada nową elewację, rynny i nowe pokrycie dachu. Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 47,40 m2. Wewnątrz mamy do dyspozycji pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę i korytarz.
Zestawienie powierzchni:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym - 26,78 m2
- pokój - 8,19 m2
- łazienka - 7,33 m2
- korytarz - 5,10 m2
Lokal jest po kapitalnym remoncie, został nowocześnie i przytulnie urządzony. Zamontowane są okna z profili PCV 3 szybowe z roletami zewnętrznymi aluminiowymi. Wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno - kanalizacyjne, wykonano nowe wylewki na posadzkach Ze względów estetycznych i użytkowych podłogi zostały pokryte panelami winylowymi i kaflami ceramicznymi. Zamontowano nowoczesne oświetlenie sufitowe oraz nową stolarkę drzwiową. Kuchnia z "wyspą" została umeblowana meblami na wymiar, wyposażono ją w sprzęt gospodarstwa domowego - płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny oraz zmywarkę. Podłoga i ściany łazienki zostały wyłożone w płytkach ceramicznych, posiada ona kabinę prysznicową, geberit i umywalkę wraz z szafką. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłociąg miejski, instalacja jest nowa a grzejniki stalowe. Media i ciepło rozliczane są za pomocą indywidualnych liczników. Do lokalu została doprowadzona instalacja internetu światłowodowego. Cena obejmuje zabudowę trwałą - meble kuchenne wraz ze sprzętem agd oraz zabudowaną szafę na wymiar znajdującą się w korytarzu.
Doskonała lokalizacja, lokal znajduje się w odległości zaledwie 50 metrów od ostrowskiego Rynku, gdzie mamy do dyspozycji liczne lokale gastronomiczne a w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowo - usługowe, markety spożywcze, szkoły, przedszkola, kościół a poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja miejska. Całe to otoczenie zapewnia komfort zamieszkiwania dla każdego. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl