Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

O nas

Ostrowska Giełda Nieruchomości powstała w Ostrowie Wielkopolskim w 1996 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Wrocławskiej 12 działa od roku 2000. Firma OGN jest wiodącą firmą na ostrowskim rynku nieruchomości i od 20 lat i zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów.
Działania naszej firmy obejmują transakcje kupna- sprzedaży oraz najmu i wynajmu różnych kategorii nieruchomości mieszkaniowych, lokalowych i gruntowych ( domy, mieszkania,działki, nieruchomości przemysłowe i komercyjne). Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania oraz przekazania przedmiotowej nieruchomości.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę klientów. Spełniamy wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami , bierzemy udział w szkoleniach i stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Wielkopolski Południowej. Łączymy w naszej firmie tradycję z nowoczesnością - działania naszych pośredników mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez najnowsze technologie. Nasza strona internetowa współpracuje i publikuje oferty w dwóch największych portalach internetowych : otodom.pl

Do naszych największych sukcesów zaliczyć możemy udaną współpracę z wieloma firmami deweloperskimi takimi jak :
- MTM Consulting z siedzibą w Kaliszu - wykonawcą dwóch osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w Ostrowie Wlkp. przy ul. Bojanowskiego oraz ul. Kościuszki,
- Litex z siedzibą w Ostrowie Wlkp. deweloperem tworzącym osiedle w Ostrowie Wlkp. przy ul. Zębcowskiej,
- Domek z siedzibą w Radłowie zajmującą się budową i sprzedażą energooszczędnych domów oraz działek i gruntów.
- GS z siedzibą w Odolanowie inwestorem i wykonawcą osiedli Brzozowy Zakątek w Ostrowie Wlkp. przy ul. Długiej,  ul. Topolowej, ul. Odolanowskiej.

Atutem naszej firmy jest bogata, na bieżąco aktualizowana baza nieruchomości położonych zarówno w samym Ostrowie Wielkopolskim , jej okolicach, jak i na terenie całej wielkopolski. 
Kompleksowa i fachowa obsługa prawna realizowanych transakcji, pomoc przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz profesjonalizm jest znakiem firmowym Ostrowskiej Giełdy Nieruchomości.
O naszej Skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi.

Licencja Zawodowa nr 2386

 

INFORMACJA RODO

 

dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Ostrowska Giełdę Nieruchomości Marcin Mańka Jacek Kacprzak Spółka Jawna

 

Szanowni Państwo,

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku Ostrowska giełda nieruchomości Marcin Mańka, Jacek Kacprzak Spółka Jawna informuje, żę:

  1. Administratorem danych osobowych jest Ostrowska Giełda Nieruchomości Marcin Mańka, Jacek Kacprzak Spółka Jawna z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, adres: ul. Wrocławska 12, tel: 0048 62 592 18 13, e-mail: ogn.ostrow@wp.pl, NIP: 622 24 72 211, REGON: 251551292 zwany dale Administratorem.

  2. Dane przetwarzane są w celu wykonywania działalności ustawowej i umownej, na podstawie prawnej art. 6 ust.1 b i c oraz art. 9 ust. 2 d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  3. Dane osobowe będą przekazywane odbiorcom danych osobowych, którzy wykażą podstawę prawną i interes prawny oraz podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usług na podstawie zawartych umów i umów o powierzenie danych.

  4. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami Administratora.

  5. Każdy ma prawo do zażądania od Administratora dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszonych danych.

  6. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  7. Osoba, której dane dotyczą, jest zobowiązana do ich podania, gdyż konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości realizacji przez Administratora zadań ustawowych oraz umownych.