Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Kałkowskie

Numer oferty: SB-1922

Cena: 440 000,00 PLN

Cena za m2: 7 333,33 PLN

Powierznia (m²)60,00
powierzchniadzialki (m²)983,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
Piecyk gazowyTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewanieolejowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Media:
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w cichej i spokojnej okolicy, pośród terenów leśnych i zielonych w miejscowości Kałkowskie. Jest to wieś położona położona w województwie wielkopolskim, w powiecie ostrowskim, w gminie Sośnie. Leży ok. 23 km na południe od Ostrowa Wielkopolskiego, przy drodze Sośnie-Chojnik. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 983 m2 jest otoczona z trzech stron lasem i posiada dogodny dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość ta jest zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 60 m2. Budynek ten jest przedwojenny i wybudowany został z cegły, jest parterowy z możliwością adaptacji strychu. Wewnątrz mamy do dyspozycji salon z kominkiem, kuchnię, sypialnię, łazienkę korytarz oraz spory, zadaszony taras o powierzchni 30 m2.
Zamontowane są okna z profili PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi a na podłogach znajdują się panele. Kuchnia jest umeblowana, posiada kuchenkę gazową z piekarnikiem, lodówkę i pochłaniacz pary. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, posiada ona prysznic. Centralne ogrzewanie zasila piec na olej opałowy a wodę podgrzewa elektryczny ogrzewacz przepływowy.
Teren działki jest pięknie zagospodarowany, a teren posesji jest ogrodzony płotem z siatki. Urządzony jest ogród z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Przy budynku wygospodarowano zadaszone miejsce na drewno kominkowe. Na działce znajduje się murowany budynek stodoły o powierzchni 80 m2, który został zaadaptowany na garaż i pomieszczenia gospodarcze. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba. Ofertę kierujemy szczególnie do osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku i gwaru. Dom ten jest domem całorocznym ale może również służyć do celów letniskowych. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.