Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Radziwiłłów

Numer oferty: SB-1844

Cena: 1 350 000,00 PLN

Cena za m2: 135,00 PLN

Powierznia (m²)10 000,00
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowypustak
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
Media:
Ogrzewaniegeotermika
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Media:
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w miejscowości Radziwiłłów.
Nieruchomość posiada powierzchnię działki 10000 m2 na której posadowiono budynek inwentarsko - mieszkalny o powierzchni użytkowej 409 m2. Jest on piętrowy, wybudowany został w 2021 roku z pustaka ceramicznego oraz z pustaka silikatowego. Budynek został ocieplony styropianem o grubości 15 cm i otynkowany. Dach jest na konstrukcji drewnianej, częściowo ocieplony wełną mineralną o grubości 25 cm, pokryty dachówką ceramiczną.
Parter budynku składa się z pomieszczeń stajni w której znajduje się 6 boksów dla koni, siodlarnia oraz myjnia wraz z sanitariatami. Część piętra zagospodarowano na skład słomy oraz paszarnię. Transport paszy oraz słomy pomiędzy poziomami ułatwia winda. Na pozostałą część piętra budynku dostaniemy się za pomocą zewnętrznych schodów wykonanych w całości z profili metalowych. Tutaj do dyspozycji mamy dwa lokale mieszkalne o powierzchni około 35 m2, składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkania są umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Stolarka okienna wykonana została z profili PCV. Ściany są gipsowane, pomalowane a na podłogach znajdują się panele oraz kafle ceramiczne.
Centralne ogrzewanie podłogowe oraz wodę ciepłą zasila pompa ciepła. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Teren został zagospodarowany, posiada drenaż, który zasila częściowo studnię głębinową oraz system nawadniania. Wjazd na posesję został utwardzony tłuczniem, posiada liczne nasadzenia drzew iglastych oraz liściastych. Brama wjazdowa została wykonana z elementów metalowych, zamykana elektrycznie.
Sporą część działki stanowi ogrodzony wybieg dla koni oraz padok. Na działce znajduje się również drewniana altanka o powierzchni 35 m2, idealnie nadająca się na rekreację oraz odpoczynek. Budynek podłączony jest do sieci energetycznej, wodociągowej oraz kanalizacyjnej.
Zapraszamy do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji nieruchomości i zakupu.
Cena nieruchomości 1.350.000,00 zł netto.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.