Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Armii Krajowej

Numer oferty: M-665

Cena: 195 000,00 PLN

Cena za m2: 5 213,90 PLN

Opłaty dodatkowe460,00
Powierznia (m²)37,40
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe
Stan lokaludobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro3
Zwalniane oddostępne od zaraz
Liczba łazienek1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
PralkaTAK
Piecyk gazowyTAK
ZmywarkaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Armii Krajowej w Ostrowie Wielkopolskim.
Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, jego powierzchnia użytkowa wynosi 37,40 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, usytuowane od strony północno- zachodniej. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 460 zł/mies. i zawierają zaliczkę na centralne ogrzewanie, opłatę administracyjną oraz fundusz remontowy.
Do tego dochodzą opłaty za media czyli zaliczka na wodę ciepłą, zimną, opłata za gaz, energię elektryczną, wywóz nieczystości oraz opcjonalnie telewizję kablową i internet światłowodowy.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz korytarza. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy.
Lokal jest w dobrym stanie technicznym. Zamontowane są okna z profili PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi od strony zachodniej, natomiast pozostałe okna posiadają rolety wewnętrzne. Na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Ściany w mieszkaniu są gipsowane, a w niektórych pomieszczeniach zostały położone tapety. Drzwi wejściowe wraz z ościeżnicami wymieniono na nowe. Widna kuchnia jest umeblowana i wyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego - kuchenkę gazową, zmywarkę, pochłaniacz pary, zlewozmywak i lodówko - zamrażarkę. Ściany i podłoga łazienki są wyłożone w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę , toaletę, umywalkę oraz wyposażono w pralkę. W korytarzu znajduje się szafa wolnostojąca. Centralne ogrzewanie oraz wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska. Cena obejmuje zabudowę trwałą (meble kuchenne i szafę na wymiar), sprzęt agd - kuchenka gazowa, zmywarka, pochłaniacz pary oraz zlewozmywak, a pozostałe wyposażenie i umeblowanie jest w opcji. Przed budynkiem do dyspozycji jest parking dla mieszkańców.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, markety spożywcze, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, szkoła średnia, przedszkole, żłobek miejski, plac zabaw dla dzieci z boiskiem oraz liczne tereny zielone. Poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej.Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury oraz rodzin z dziećmi. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.