Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek pierwotny

Topola Mała • ul.Leśna

Numer oferty: SB-1825

Cena: 585 000,00 PLN

Cena za m2: 6 025,96 PLN

Powierznia (m²)97,08
powierzchniadzialki (m²)400,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkubliźniak
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Zwalniane od2025
Liczba miejsc parkingowych2
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
OgródekTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Media:
GazTAK
PrądTAK

„Osiedle Leśna” - Twój wymarzony dom.
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską na ostrowskim rynku nieruchomości. Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest jej położenie. Znajduje się w przepięknej kameralnej, cichej i zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta w sąsiedztwie lasu.
Droga dojazdowa do osiedla została utwardzona. W planach na 2025 rok przewidziane jest wykonanie asfaltu ulicy Leśnej.
Doskonała lokalizacja - Topola Mała to przedmieścia Ostrowa Wielkopolskiego. Główna droga dojazdowa wiedzie w kierunku Odolanowa, jest również bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta a ulica Leśna jest spokojną ulicą osiedlową.  Do tej inwestycji dostaniemy się jadąc ulicą Odolanowską w kierunku południowo - zachodnim i skręcając w ulicę Leśną.
Znajdujące się w pobliżu przedszkole, sklepy, kościół, - stwarza to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, a cicha i spokojna okolica zapewni komfort osobom starszym.
Osiedle będzie się składało z dwunastu budynków w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Powierzchnia użytkowa każdego budynku mieszkalnego będzie wynosić 97,08m2. Budynki będą posiadały dwa miejsca postojowe - utwardzone kostką. Działka ogrodzona zostanie metalową siatką panelową.
Domy zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń co czyni je niezwykle funkcjonalnymi.
Zestawienie powierzchni:
wiatrołap - 3,35 m2
komunikacja - 12,40 m2
salon z jadalnią - 28,82 m2
kuchnia - 7,85 m2
skrytka - 1,52 m2
pomieszczenie techniczne - 2,86 m2
wc - 1,46 m2
łazienka - 5,81 m2
sypialnia - 11,08 m2
garderoba - 2,40 m2
pokój - 9,51 m2
pokój - 10,02 m2
Razem powierzchnia użytkowa: 97,08 m2
Założenia funkcjonalno - przestrzenne ujęte przy projektowaniu wnętrza opierają się na zasadzie otwartości, wzajemnego przenikania się funkcji i wzajemnego uzupełniania poszczególnych stref powierzchni mieszkalnych w części dziennej z jednoczesnym zachowaniem intymności wydzielonych pomieszczeń strefy nocnej. Do mieszkania dostaniemy się przez wiatrołap (w którym wygospodarowano miejsce na szafę w zabudowie) do słonecznego salonu z wyjściem ta taras. Tej części domu znajduje się również kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz toaleta dla gości. Z tej części domu poprzez korytarz dostaniemy się do trzech przestronnych sypialni (jedna z nich posiadała będzie garderobę), łazienki oraz pomieszczenia technicznego.
Rozpoczęcie inwestycji zostało przewidziane na czwarty kwartał 2024 roku.
Domy wybudowane zostaną przy użyciu energooszczędnych materiałów takich jak pustak ceramiczny. Zamontowane zostaną okna PCV trzy - szybowe, ściany zewnętrzne zostaną ocieplone styropianem grafitowym o grubości 15 cm, co zapewni komfort cieplny latem i zimą.
Dla komfortu i wygody przyszłych użytkowników wnętrze domu zostanie wyposażone w ogrzewanie podłogowe, oraz kocioł gazowy dwu funkcyjny. W oknach zostaną zamontowane rolety zewnętrzne aluminiowe. Okno tarasowe będzie posiadało elektryczny mechanizm podnoszenia rolet, natomiast w pozostałych oknach będzie on standardowy.
Ogrody oraz połać dachu będą znajdowały się od strony południowej co czyni dom idealny do montażu instalacji fotowoltaicznej. Na etapie budowy również możemy taką instalację wykonać dla przyszłego inwestora po bardzo dogodnych cenach.
Nieruchomość zostanie przyłączona do sieci energetycznej, gazowej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywało się będzie za pośrednictwem przydomowej oczyszczalni.
Zakończenie inwestycji i oddanie budynków do
użytkowania przewidziano na czwarty kwartał 2025 roku.
Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe, a także współpracujemy z firmami zajmującymi się wykończeniem wnętrz “pod klucz”.
Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilno - prawnych, nie ponosi również żadnych dodatkowych kosztów prowizyjnych.
Już teraz zapraszamy Państwa do kontaktu i rezerwacji swojego wymarzonego domu.

Dostępność, powierzchnia działki oraz cena:
- I Segment - powierzchnia działki ok. 600 m2 - cena 620.000,00 zł - dostępny
- II Segment - powierzchnia działki ok. 400 m2 - cena 585.000,00 zł - dostępny
- III Segment - powierzchnia działki ok. 400 m2 - cena 585.000,00 zł - dostępny
- IV Segment - powierzchnia działki ok. 400 m2 - rezerwacja

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.