Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Wielowieś • ul.Polna

Numer oferty: SB-1841

Cena: 1 500 000,00 PLN

Cena za m2: 11 538,46 PLN

Powierznia (m²)130,00
powierzchniadzialki (m²)8 600,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking podziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Osiedle zamknięteNIE
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
OgródekTAK
Rolety antywłamanioweTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
Piecyk gazowyTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewanieklimatyzacja
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Media:
GazNIE
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w Wielowsi. Miejscowość ta leży w odległości 20 kilometrów na wschód od Ostrowa Wielkopolskiego, nad rzeką Prosną. Nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej działek 8600 m2 jest zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 130 m2. Dom ten pochodzi z lat 50tych, a w 2015 roku została przeprowadzona modernizacja i remont generalny. Budynek jest parterowy, wybudowany został z cegły, jego mury zewnętrzne są ocieplone styropianem i pokryte tynkiem. Dwuspadowy dach na konstrukcji drewnianej jest zabezpieczony membraną a jego pokrycie wierzchnie to blacho dachówka. Kominy zostały wybudowane z cegły klinkierowej a rynny wykonano z PCV.
Na parterze mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz i altanę, przy wejściu do budynku jest zadaszony taras. Druga kondygnacja to poddasze z możliwością jego adaptacji na cele mieszkalne. Zamontowane są okna PCV w okleinie drewnopodobnej ( trzy okna posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe). Podłogi zostały wyłożone panelami i kaflami ceramicznymi. Duża, widna kuchnia jest umeblowana, posiada kuchenkę gazową z piekarnikiem i lodówko - zamrażarkę a wodę podgrzewa elektryczny podgrzewacz przepływowy. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej prysznic, toaletę, szafkę łazienkową i bojler elektryczny. Dom jest ogrzewany za pomocą kominka oraz klimatyzatora z funkcją ogrzewania.
Posesja w części zabudowanej jest zagospodarowana i ogrodzona. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni około 140 m2. Tylna część działki przylega do rzeki Prosny. Rzeka ta na tym odcinku stanowi sporą atrakcję turystyczną dla amatorów jak i miłośników spływów kajakowych. To bardzo ciekawa forma aktywnego spędzania wolnego czasu z możliwością bezpośredniego obcowania z otaczającą przyrodą. Szlak kajakowy na rzece Prośnie liczy długość ok. 25 kilometrów. Na przeważającej części prowadzi w otoczeniu pól, łąk i szpalerów wierzbowych. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba. W niedalekiej okolicy mamy do dyspozycji market spożywczy, szkołę podstawową, przedszkole, kościół i ośrodek zdrowia. Nieruchomość posiada dogodny dojazd ulicą asfaltową. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu budującego się największego zbiornika zalewowego w Polsce Wielowieś Klasztorna, co powinno bardzo uatrakcyjnić prezentowaną nieruchomość.
Zapraszamy do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.