Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Raszkowska

Numer oferty: WL-1027

Cena: 0,00 PLN

Cena za m2: 0,00 PLN

Powierznia (m²)200,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehotele i pensjonaty/hotel
Piętro2
Liczba pięter2
Rok budowy1909
Liczba łazienek8
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
DomofonTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

KOMPLEKS HOTELOWY DO WYNAJĘCIA.
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nieruchomości komercyjnej, jaką jest kompleks ośmiu pokoi hotelowych z łazienkami o powierzchniach 15 - 20 m2 każdy. Położone są one w Willi Stara Przepompownia - jest to odnowiony i zrewitalizowany obiekt pochodzący z 1909 roku, który został wpisany do Rejestru Zabytków Województwa Wielkopolskiego. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking.
Pokoje są wykończone w wysokim standardzie, są kompletnie umeblowane i wyposażone do prowadzenia działalności związanej z noclegami. Przy wejściu do tej części obiektu mamy do dyspozycji recepcję. Każdy z pokoi ma własną łazienkę, wykończoną w płytkach ceramicznych, w każdej z nich zamontowano prysznic. Pokoje posiadają stylowe meble dopasowane stylistycznie do wnętrz co tworzy jedną, spójną całość. Do dyspozycji gości w pokojach znajdują się urządzenia do parzenia kawy i herbaty, telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy wifi a także ręczniki kąpielowe i suszarki do włosów. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że każdy poczuje się w tym obiekcie komfortowo.
Willa Stara Przepompownia położona jest w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego w odległości zaledwie 10 minut pieszo od Ostrowskiego Rynku, w niedalekiej okolicy znajduje się dworzec kolejowy, centrum przesiadkowe, Ostrowskie Centrum kultury, Synagoga, Hala Sportowo - Widowiskowa 3MK Arena, gdzie odbywają się liczne zawody sportowe, koncerty i wydarzenia muzyczne, kulturalne. Teren wokół obiektu jest monitorowany i bezpieczny. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Integralnym, najbardziej efektownym elementem wystroju jest sześć pięknie zachowanych, ponad stuletnich witraży. Wszystkie zostały wykonane we wrocławskim zakładzie Adolfa Seilera. Co ciekawe, przedstawiają one widoki miasta z okresu budowy Starej Przepompowni. Można więc zobaczyć ostrowski rynek z ratuszem, kolumną zwycięstwa i pomnikiem cesarza Wilhelma I. Nad nim, witraż w kształcie rozety z widoczną wieżą ciśnień. Kolejny witraż przedstawia nieistniejące już ujęcie wody na Krępie, inny zabudowania gazowni i wodociągów. Wszystkie posiadają bogate obramienia roślinne z ukrytą symboliką rzetelnej, misternej pracy. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.