Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Walentynów

Numer oferty: SB-1838

Cena: 130 000,00 PLN

Cena za m2: 3 250,00 PLN

Powierznia (m²)40,00
Forma własnościinna
Typ komercyjnehandel i usługi
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Media:
Ogrzewanieklimatyzacja
Media:
GazNIE
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu na sprzedaż pawilon handlowo - usługowy, który położony jest w miejscowości Walentynów. Jest to wieś położona w południowej Wielkopolsce, w powiecie ostrowskim, w gminie Raszków. Budynek ten jest parterowy, wybudowany został w technologii tradycyjnej, murowanej, posiada powierzchnię 40 m2. Jego ściany zostały wyłożone od wewnątrz płytą warstwową a dach został pokryty blachą. Wewnątrz mamy dyspozycji salę główną, zaplecze socjalne i toaletę. Zamontowane są okna i drzwi PCV. Lokal jest ogrzewany za pomocą klimatyzatora. Wymieniona została instalacja elektryczna a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba. Istnieje możliwość adaptacji budynku na cele mieszkalne.
W chwili obecnej budynek posadowiony jest na gruncie dzierżawionym od Gminy. W cenie ujęto przekształcenie i wykup gruntu na własność.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.