Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Saczyn • ul.Saczyn

Numer oferty: SB-1832

Cena: 1 500 000,00 PLN

Cena za m2: 10 000,00 PLN

Powierznia (m²)150,00
powierzchniadzialki (m²)33 800,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowybloczki
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości, która atrakcyjnie położona jest w cichej i spokojnej okolicy pośród licznych terenów zielonych, w miejscowości Saczyn. Miejscowość ta położona jest w Południowej Wielkopolsce, w powiecie kaliskim, w Gminie Godziesze Wielkie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 33800 m2 jest zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalno użytkowym oraz budynkami inwentarskimi. Obiekt ten funkcjonował jako stadnina koni.
Wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni ok. 200 m2 wybudowany został z keramzytu w technologii tradycyjnej murowanej. Jego dach pokryty jest dachówką ceramiczną.
Parter domu składa się z ośmiu oddzielnych boksów zdolnych pomieścić 8 koni. Piętro to część mieszkalna i tutaj do dyspozycji mamy dwa oddzielne lokale mieszkalne o powierzchni ok. 60 m2 każde składające się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Ta część budynku posiada centralne ogrzewanie na miał i węgiel. Budynek przyłączony jest do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba.Jest również studnia.
Na działce znajdują się zabudowania inwentarskie. Pierwszy z nich to stajnia wybudowania z drewna, w "stylu angielskim". Budynek ten został ocieplony i posiada wentylację. Budynek ten posiada boksy - stanowiska dla 12 koni. Druga stajnia również została wybudowana z drewna i jest zdolna pomieścić 6 koni. Do tych budynków przyłączono energię elektryczną i sieć wodną. Na terenie posesji znajduje staw, i zadaszona altana mogąca służyć do celów rekreacyjnych i duża wiata na słomę i siano, paszarnia oraz pomieszczenie do przechowywania siodeł i osprzętu.
W części zabudowanej o powierzchni ok. 13000 m2 działka jest ogrodzona płotem betonowym, teren ten jest oświetlony i bezpieczny. Pozostałą część działki stanowi grunt z możliwością podziału na ok 15 działek budowlanych. Wykonany jest fundament pod budowę drugiego budynku.
Nieruchomość ta ze względu na położenie i charakterystykę budynków idealna jest na prowadzenie wszelakiej działalności gospodarczej. działalności rolniczej związanej z chowem zwierząt ale może również służyć jako gospodarstwo agroturystyczne, czy osiedle budynków mieszkalnych.

Filmy z drona prezentujące nieruchomość:
https://youtu.be/roppQ3b30UE
https://youtu.be/hie03VJE9qE

Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.