Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Kaczory

Numer oferty: SB-1830

Cena: 650 000,00 PLN

Cena za m2: 0,00 PLN

powierzchniadzialki (m²)3 400,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal handlowy
Liczba pięter1
Zwalniane odod zaraz
Liczba miejsc parkingowych20
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
garażTAK
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewanieelektryczne
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej - stacji paliw, która położona jest w miejscowości Kaczory w gminie Odolanów.
Obszar całej nieruchomości to 3400 m2. Stacja posiada niezbędne zgody do prowadzenia działalności z zakresu sprzedaży paliw płynnych oraz gazu LPG do 31.12.2030 r. Budynek dla obsługi stacji paliw posiada powierzchnię użytkową 120m2, dystrybutory stacji są zadaszone stalową wiatą. Cały teren jest utwardzony kostką brukową przystosowaną do poruszania się i parkowania samochodów ciężarowych. Stacja paliw jest ogrodzona, prowadzą do niej dwa wjazdy. Obiekt posiada trzy podziemne zbiorniki na paliwo 2 x 20m3 oraz 27m3, dwupłaszczowe wyposażone w system stałego monitoringu szczelności, który daje możliwość natychmiastowego wykrycia powstałych ewentualnych nieszczelności płaszczyzny oraz czas na bezpieczne wyłączenie zbiornika z eksploatacji. Obiekt posiada infrastrukturę niezbędną do sprzedaży gazu płynnego: 2 zbiorniki naziemne na gaz płynny propan–butan, każdy o pojemności 4,85m3. Stacja paliw posiada instalację fotowoltaiczną o mocy 12,15 KW. Budynek obsługi oferowanej do sprzedaży stacji paliw ma powierzchnię użytkową 36 m2, posiada instalację wodociągową, kanalizację sanitarną, ogrzewanie elektryczne, klimatyzację. Budynek wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Ciepła woda pochodzi z podgrzewacza elektrycznego. W budynku znajduje się sala obsługi ze sklepem z akcesoriami samochodowymi, pomieszczenie socjalno-biurowe, magazyn oraz toaleta. Stacja paliw posiada aktualną koncesję do 31.12.2030 roku oraz obowiązujące urządzenia do pomiarów i monitorowania przecieków produktów ropopochodnych do gruntu, wód powierzchniowych i gruntowych. Nieruchomość posiada dojazd drogą asfaltową a posesja jest ogrodzona i zamykana 2 bramami wjazdowymi. Zamontowany jest system alarmowy i monitoring oraz sieć komputerowa. Cena obejmuje umeblowanie sklepu oraz wszystkie elementy służące do dystrybucji paliw.
Cena: 650.000,00 zł netto (+23 % VAT).

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.