Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Topolowa

Numer oferty: SB-1828

Cena: 2 950 000,00 PLN

Cena za m2: 2 865,19 PLN

Powierznia (m²)1 029,60
powierzchniadzialki (m²)4 700,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnemagazyny i hale/magazyn
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych50
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
garażTAK
WindaNIE
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewanieolejowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest przy ulicy Topolowej w Ostrowie Wielkopolskim. Ostrów Wielkopolski jest jednym z największych miast Południowej Wielkopolski, stanowi ważny ośrodek administracji samorządowej - jest siedzibą trzeciego powiatu w województwie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki ok. 4700 m2 jest zabudowana dwoma budynkami produkcyjno magazynowymi.
1. Budynek warsztatowy o powierzchni 427,50 m2 wybudowany w latach 50tych. Obiekt ten jest murowany a materiałem budowy jest cegła. Fundamenty i ławy fundamentowe są betonowe. Dwuspadowy dach na konstrukcji drewnianej jest pokryty blachą. posadzka jest betonowa - umożliwia ona transport towarów za pomocą wózka widłowego. Budynek jest zamykany dwoma dużymi bramami wjazdowymi. Stolarka okienna została wykonana z profili PCV. Ogrzewanie zasila piec na olej opałowy - jest to ogrzewanie nadmuchowy.
2. Hala warsztatowo - magazynowa - jest to budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, który był wykorzystywany na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej - warsztat samochodów ciężarowych. powierzchnia użytkowa budynku to 602,10 m2. Hala wybudowana została na konstrukcji stalowej. ławy fundamentowe są żelbetowe, zbrojone stalą na warstwie podbetonu. Ściany fundamentowe są murowane z bloczków betonowych a ściany są na konstrukcji szkieletowo - stalowej, ściany zewnętrzne są obłożone blachą. Stropodach jest żelbetowy, został pokryty papą. Budynek jest zamykany 4 bramami segmentowymi na prowadnicach.
Teren posesji jest ogrodzony, monitorowany i bezpieczny. Plac manewrowy i parkingi są utwardzone. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej (również trójfazowej), wodnej, kanalizacyjnej i gazowej. Doskonałą lokalizacja - obiekt posiada dostęp do drogi wojewódzkiej nr 324 oraz drogi krajowej nr 11 łączącej Śląsk z Pomorzem Zachodnim. Ze względu na lokalizację nieruchomość ta nadaje się na działalność związaną z produkcją, usługami ale również z przeznaczeniem na magazyny, centrum logistyczne itp. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.