Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek pierwotny

Ostrów Wielkopolski • ul.Polskiego Czerwonego Krzyża

Numer oferty: SB-1826

Cena: 645 000,00 PLN

Cena za m2: 6 094,10 PLN

Powierznia (m²)105,84
powierzchniadzialki (m²)450,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Rok budowy2025
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
OgródekTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Media:
GazTAK
PrądTAK

Nowe domy wolnostojące.
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską na Ostrowskim rynku nieruchomości.
Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest jej położenie. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w prestiżowej dzielnicy miasta, przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża, pośród nowych budynków mieszkalnych. Bliskość centrum miasta oraz infrastruktury znajdującej się w w tej okolicy jak szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek miejski, tereny zielone, leśne, markety spożywcze, lodowisko miejskie, Orlik, zieleniak miejski, ośrodek zdrowia stwarza to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, a cicha i spokojna okolica zapewni komfort osobom starszym. Do osiedla dostaniemy się od ulicy Jasnej ale również od ulicy Pruślińskiej. W tej części miasta mamy bardzo dobry dostęp do obwodnicy Miasta - części drogi ekspresowej S-11 łączącej Śląsk z Pomorzem Zachodnim.
Osiedle to będzie się składało z czterech budynków. Będą to domy piętrowe z poddaszem użytkowym a powierzchnia całkowita każdego z nich wynosiła będzie 105,84 m2. Będą one posadowione na działkach o powierzchni około 350 m2.
Budynek wykonany będzie w technologii tradycyjnej, murowanej, dom wybudowany zostanie z pustaka ceramicznego porotherm, mur zewnętrzny ocieplony będzie styropianem o grubości 20 centymetrów i otynkowany. Strop będzie betonowy a dach na konstrukcji drewnianej, posiadał będzie ocieplenie pianą pur i zostanie pokryty dachówką ceramiczną.
W budynku przewidziane jest centralne ogrzewanie z kotła gazowego dwu funkcyjnego, będzie to ogrzewanie podłogowe. Zamontowane zostaną okna PCV, które będą wyposażone w rolety zewnętrzne aluminiowe podnoszone elektrycznie. Rozprowadzone zostaną wszystkie instalacje, ściany zostaną pokryte tynkiem maszynowym cementowo - wapiennym. Każdy z budynków zostanie oddany do użytkowania w standardzie deweloperskim co umożliwi aranżację i wykończenia wnętrza według własnego, indywidualnego pomysłu. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany, wjazd na posesję i chodnik utwardzone będą kostką, a działka zostanie ogrodzona z trzech stron. Nieruchomość zostanie przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej, opcjonalnie będziemy mieli dostęp do cieci telewizji kablowej i internetu. Rozpoczęcie prac budowlanych jest przewidziane na trzeci kwartał 2024 roku a oddanie inwestycji do użytkowanie na trzeci kwartał 2025 roku.
Budynek 1 - rezerwacja
Budynek 2 - dostępny
Budynek 3 - dostępny
Budynek 4 - dostępny
Kupujący zwolniony jest z podatku od czynności cywilno - prawnych (2%) oraz prowizji biura nieruchomości.
Zdjęcia przestawione w ofercie są poglądowe i przedstawiają budynki wybudowane przez inwestora i położone przy ulicy Środkowej w Ostrowie Wielkopolskim. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia spotkania. Polecamy!
Cena: 645.000,00 zł brutto

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.