Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Kolejowa

Numer oferty: SB-1820

Cena: 3 599 000,00 PLN

Cena za m2: 2 287,98 PLN

Powierznia (m²)1 573,00
powierzchniadzialki (m²)488,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjneobiekty
Liczba pięter5
Rok budowy1949
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek5
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
WindaTAK
DomofonTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę nieruchomości komercyjnej, która jest atrakcyjnie zlokalizowana w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, u zbiegu ulic Kolejowej, Partyzanckiej i Placu 23 Stycznia, przy ostrowskim deptaku który w latach 2019 - 2020 został zrewitalizowany co podniosło atrakcyjność tego miejsca. Przedmiotem sprzedaży jest 5 kondygnacyjny budynek handlowo - usługowy, który położony jest na działce o powierzchni 488 m2. Obiekt ten posiada charakterystyczną zaokrągloną fasadę, wzniesiony został w stylistyce modernistycznej. Był to jeden z pierwszych budynków użyteczności publicznej oddanych do użytkowania po II wojnie światowej. Wybudowany został w technologii tradycyjnej, murowanej z cegły i został oddany do użytkowania w 1949 roku. Od początku mieścił się w nim Powszechny Dom Towarowy PeDeT i posiada długie tradycje.
Powierzchnia budynku wynosi 1572,66 m2, jest to obiekt w zabudowie zwartej, w którego sąsiedztwie znajduje się piętrowa zabudowa usługowo - mieszkalna z dużą liczbą lokali handlowych i usługowych a w nieco dalszym sąsiedztwie mamy do dyspozycji Rynek, Urząd Miejski, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, dworzec kolejowy i centrum przesiadkowe.
Budynek ten posiada cztery kondygnacje naziemne i jedną podziemną, które w pełni wykorzystane są do celów handlowo - usługowych.
Zestawienie poszczególnych lokali:
1. Piwnica - powierzchnia 307 m2 - lokalu usługowy (w chwili obecnej gastronomiczny) oraz pomieszczenia techniczne
2. Przyziemie - powierzchnia 325 m2 - dwa lokale handlowo - usługowe
3. I piętro - powierzchnia 322 m2 - dwa lokale handlowo - usługowe
4. II piętro - powierzchnia 324 m2 - dwa lokale handlowo - usługowe
5. III piętro - powierzchnia 295 m2 - dwa lokale handlowo - usługowe
Wszystkie te kondygnacje łączy przestrzenna klatka schodowa doświetlona stylowym świetlikiem dachowym oraz dźwig osobowy - winda. Każdy z lokali posiada własne, niezależne wejście z hollu a lokale znajdujące się na jednej kondygnacji mogą funkcjonować jako jedna łączna powierzchnia. Budynek jest na bieżąco modernizowany i konserwowany. Część lokali jest klimatyzowana. Materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo dobrej jakości a lokale są urządzone w nowoczesnym stylu, są dobrze doświetlone dużą ilością okien. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada również przeciwpożarowy system oddymiania. Zamontowane są okna z profili PCV a podłogi zostały wyłożone są wielkoformatowymi kaflami ceramicznymi. Każda kondygnacja posiada swój węzeł sanitarny. Centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz telewizji kablowej i internetu. Oferta ta jest idealna pod inwestycję ale również w celu zaspokojenia własnych potrzeb lokalowych. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.
Cena: 3.599.000,00 zł netto

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.