Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Kalisz • ul.3 Maja

Numer oferty: M-651

Cena: 225 000,00 PLN

Cena za m2: 6 676,56 PLN

Opłaty dodatkowe360,00
Powierznia (m²)33,70
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na parterze w bloku, w centrum Kalisza, na osiedlu Śródmieście przy ulicy 3 Maja. Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 33,70 m2. Budynkiem administruje wspólnota mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą 360,00 zł/mies., zawierają one opłaty eksploatacyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie i fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za wywóz nieczystości i opłaty za media na podstawie wskazań liczników. Blok jest ocieplony.
Wewnątrz mamy do dyspozycji dwa pokoje, kuchnię, łazienkę z toaletą i przedpokój. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku.
Zamontowane są okna PCV a na podłogach znajduje się mozaika i kafle ceramiczne. Widna kuchnia jest umeblowana. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę. Centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska a wodę podgrzewa terma gazowa. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie.
Doskonała lokalizacja, budynek w którym znajduje się mieszkanie jest położony z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic. W niedalekim sąsiedztwie mamy do dyspozycji liczne placówki handlowo - usługowe, markety spożywcze, szkoły, przedszkole, kościół a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Lokalizacja i nisko umiejscowione piętro sprzyja osobom starszym ale również rodzinom z dziećmi. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.