Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Przygodzice • ul.Wrocławska

Numer oferty: SB-1812

Cena: 950 000,00 PLN

Cena za m2: 3 166,67 PLN

Powierznia (m²)300,00
powierzchniadzialki (m²)986,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter1
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegeotermika
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości z przeznaczeniem na usługi komercyjne ale również cele mieszkalne. Obiekt ten jest położony w Przygodzicach przy ulicy Wrocławskiej, bezpośrednio przy krajowej nr 11 łączącej Śląsk z Pomorzem Zachodnim. Nieruchomość o powierzchni działki 986 jest zabudowana budynkiem mieszkalno - usługowym o powierzchni ok. 300 m2. Obiekt ten jest piętrowy, po generalnym remoncie, posiada nowe pokrycie dachu - blacho dachówkę oraz nowe opierzenia. Poddasze jest docieplone pianą poliuretanową. Budynek został wybudowany z pustaka żużlowego i cegły, wyposażony jest w klimatyzację. Mur zewnętrzny jest ocieplony styropianem.
Parter w części frontowej składa się z lokalu użytkowego i tutaj znajdują się dwa pomieszczenia, magazyn, biuro, toaleta i łazienka. Zainstalowane są klimatyzatory. Przed lokalem znajduje się parking samochodowy dla klientów.
Tylną część budynku obejmuje mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety, garderoby oraz przygotowanego do adaptacji na cele mieszkalne poddasza, które jest doświetlone oknami dachowymi Velux. Posiada ono dostęp do ogródka. Lokal mieszkalny posiada własne, niezależne wejście od podwórza.
Zamontowane są okna PCV a podłogi wyłożone są w panelach. Kuchnia została umeblowana, posiada sprzęt gospodarstwa domowego. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę. Wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno - kanalizacyjne. Centralne ogrzewanie zasilają pompy ciepła przyłączone do instalacji fotowoltaicznej o mocy 5,9 kW.
Na terenie posesji znajduje się piętrowy, murowany budynek gospodarczy, wiata garażowa oraz studnia głębinowa. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, wykonane jest przyłącze gazu do budynku. Obiekt ten jest idealny na działalność gospodarczą, handel hurtowy, detaliczny, jako inwestycja (pod wynajem) ale również w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.