Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Mielczarskiego

Numer oferty: SB-1806

Cena: 170 000,00 PLN

Cena za m2: 4 358,97 PLN

Powierznia (m²)39,00
powierzchniadzialki (m²)477,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Liczba pięter1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
PiwnicaNIE
Urządzony ogródTAK
StrychTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjibrak
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w zachodniej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Mielczarskiego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 477 m2 jest zabudowana wolnostojącym budynkiem, którego powierzchnia wynosi 39 m2. Dom ten pochodzi z lat 50-tych i został wybudowany z cegły. Jest z przeznaczeniem do generalnego remontu lub rozbiórki. Wewnątrz znajdują się trzy pomieszczenia. Zamontowane są okna drewniane skrzynkowe a na podłogach znajdują się malowane deski. Brak ogrzewania.
Działka posiada szerokość 16 metrów a jej głębokość to 30 metrów, jej front jest usytuowany od strony zachodniej. Posesja jest ogrodzona, front działki został ogrodzony płotem z płyt betonowych. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej, wodnej i gazowej istnieje możliwość przyłączenia sieci kanalizacyjnej. Doskonała lokalizacja, w tej części miasta znajdują się liczne placówki handlowo usługowe, markety, szkoła podstawowa, średnia, a dojazd do centrum zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Dogodny dojazd zapewnia ulica asfaltowa a budynek położony jest na osiedlu mieszkaniowym. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.