Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Korsaka

Numer oferty: SB-1805

Cena: 299 000,00 PLN

Cena za m2: 4 271,43 PLN

Powierznia (m²)70,00
powierzchniadzialki (m²)855,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest przy ulicy Korsaka w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to zachodnia, spokojna dzielnica miasta. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 855 m2 jest zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 70 m2. Dom ten jest parterowy, z możliwością adaptacji poddasza, pochodzi z lat 60-tych a w latach 90-tych przeprowadzono modernizację i rozbudowę. Materiałem budowy jest cegła, jego mur zewnętrzny jest otynkowany. Wielospadowy dach na konstrukcji drewnianej zabezpieczony jest membraną i w części deskowany a jego pokrycie główne to dachówka ceramiczna. Strop jest betonowy a rynny PCV.
Na parterze mamy do dyspozycji 3 pokoje, kuchnię, łazienkę z toaleta i korytarz. Strych składa się z jednego pomieszczenia posiadającego balkon. Zamontowane są okna plastikowe a parapety wykonano z granitu, na podłogach znajdują się wykładziny i panele. Ściany dwóch pokoi wykończone są płytą karton - gips. Wymienione zostały drzwi wejściowe do lokalu. Kuchnia i łazienka są widne. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny z z zasobnikiem wody firmy Viessmann, instalacja jest miedziana a grzejniki aluminiowe.
Działka jest zagospodarowana i ogrodzona od frontu płotem z siatki a w pozostałej części płotem z płyt betonowych. urządzony jest ogród z nasadzeniami drzew owocowych i ozdobnych. Na działce znajduje się budynek gospodarczo garażowy do remontu oraz studnia.
Posesja posiada dogodny dojazd ulicą utwardzoną kostką a dom przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej telewizji kablowej i internetu światłowodowego. W tej części miasta znajdują się placówki handlowo - usługowe, markety spożywcze, kościół a dojazd do centrum zapewnia komunikacja miejska. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.