Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

działka • sprzedaż • rynek wtórny

Ludwików • ul.Ludwików

Numer oferty: SB-1803

Cena: 1 200 000,00 PLN

Cena za m2: 54,55 PLN

Powierznia (m²)22 000,00
Forma własnościwłasność
Ogrodzeniesiatka
Media:
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjiszambo
Media:
SiłaTAK
PrądTAK

TEREN W TRAKCIE PODZIAŁU GEODEZYJNEGO NA DZIAŁKI BUDOWLANE.
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w miejscowości Ludwików w gminie Przygodzice. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 22000 m2 jest zabudowana jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 80 m2. Dom ten wybudowany został z cegły i jest częściowo podpiwniczony. Dwuspadowy dach na konstrukcji drewnianej jest pokryty dachówką cementową a strop jest drewniany. Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i weranda. Budynek wymaga remontu generalnego.
Działka jest w trakcie podziału geodezyjnego na działki budowlane jednorodzinne. Posesja jest przyłączona do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków odbywa się za pomocą szamba. Możliwość przyłączenia sieci gazowej. Na działce, która jest ogrodzona w części zabudowanej znajduje się murowany budynek stodoły. Nieruchomość położona jest przy ulicy utwardzonej betonową kostką, w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie licznych terenów zielonych i leśnych. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.