Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bema

Numer oferty: SB-1802

Cena: 695 000,00 PLN

Cena za m2: 6 401,40 PLN

Powierznia (m²)108,57
powierzchniadzialki (m²)730,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowyzróżnicowany
Liczba pokoi6
Liczba pięter1
Rok budowy1968
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości, która położona jest w spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Generała Józefa Bema. Budynek ten jest piętrowy, wolnostojący, podpiwniczony. Wybudowany został z cegły i pustaka, jego mur zewnętrzny jest z pustką powietrzną a stropy są betonowe. Jego dach jest płaski i został pokryty papą.
Ze względu na układ i powtarzalność poszczególnych pomieszczeń dom ten może być domem dwurodzinnym.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, kuchnia ze skrytką, łazienka i korytarz a piętro obejmuje kolejne trzy pokoje, drugą kuchnię, łazienkę, korytarz i balkon. Piwnica obejmuje garaż, pralnię kotłownię, skrytkę i korytarz. Zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi (okna znajdujące się w piwnicy są drewniane, na podłogach znajduje się mozaika i kafle ceramiczne. Obie kuchnie są widne. Łazienki są wykończone w płytkach ceramicznych, w oby mamy do dyspozycji wannę. Centralne ogrzewanie zasila piec na eko groszek z zasobnikiem, grzejniki są stalowe i żeliwne.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front został ogrodzony płotem z płyt betonowych a posesja jest zamykana bramą przesuwną.
Budynek przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Na działce znajduje się budynek gospodarczo - garażowy wybudowany z płyt betonowych.
W tej części miasta do dyspozycji mamy liczne placówki handlowo - usługowe, kościół, przedszkole, , markety spożywcze a poruszanie się po mieście zapewniają  przystanki komunikacji miejskiej.
Ze względu na lokalizację budynek nadaje się na cele mieszkalne ale również na działalność, biura, usługi, siedzibę firmy itp.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem prezentacji nieruchomości i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.