Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Reymonta

Numer oferty: SB-1801

Cena: 460 000,00 PLN

Cena za m2: 3 078,98 PLN

Powierznia (m²)149,40
powierzchniadzialki (m²)875,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi6
Liczba pięter1
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości, która położona jest w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy
Władysława Reymonta. Budynek ten jest piętrowy, wolnostojący, składający się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych.
Każde z tych mieszkań stanowi odrębną własność lokalu z księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Łączna ich powierzchnia to 149,40 m2. Lokale połączone są przestrzenną klatką schodową. Dom jest częściowo podpiwniczony, pochodzi z lat 40-tych i wybudowany został z cegły, jest otynkowany. Jego dach jest na konstrukcji drewnianej a jego główne pokrycie stanowi papa termozgrzewalna.
Ze względu na układ pomieszczeń dom może być domem dwurodzinnym.
Mieszkanie na parterze posiada powierzchnię 72,90 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, natomiast mieszkanie na piętrze posiada powierzchnię 76,50 m2 i tutaj mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, spiżarnię, łazienkę i korytarz. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze.
Lokal znajdujący się na parterze jest do modernizacji. Część okien wymieniono na PCV a pozostałe okna są drewniane. Podłogi zostały pokryte deskami. Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą węglowego pieca kaflowego a wodę podgrzewa bojler elektryczny.
Mieszkanie położone na piętrze jest po remoncie i tutaj wszystkie okna wymieniono na plastikowe, które wyposażone są w roletki wewnętrzne a na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Widna kuchnia jest umeblowana, posiada sprzęt gospodarstwa domowego. Ściany są gipsowane, wymienione zostały skrzydła drzwiowe wraz z ościeżnicami a instalacje elektryczne są miedziane. Łazienka doświetlona oknem jest wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej kabinę prysznicową, geberit oraz umywalkę z szafką. Centralne ogrzewanie zasila piec na eko - groszek z podajnikiem znajdujący się w piwnicy, instalacja jest miedziana a grzejniki aluminiowe. Wodę podgrzewa bezpłomieniowa terma gazowa firmy Junkers. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni oraz pojemną szafę garderobianą na wymiar znajdującą się w jednym z pokoi. Mieszkanie jest czyste i zadbane.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front został ogrodzony płotem metalowym a w pozostałej części płotem z płyt betonowych. Urządzony jest ogród z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Na terenie posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni około 60 m2 oraz blaszany garaż.
Budynek przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz telewizji kablowej. Nieruchomość położona jest przy ulicy asfaltowej i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W tej części miasta do dyspozycji mamy liczne placówki handlowo - usługowe, kościół, przedszkole, kompleks sportowo - rekreacyjny Piaski Szczygliczka z licznymi atrakcjami i kąpieliskiem, stadnina koni, markety spożywcze a poruszanie się po mieście zapewniają  przystanki komunikacji miejskiej.
Ze względu na lokalizację budynek nadaje się na cele mieszkalne ale również na działalność, biura, usługi, siedzibę firmy itp.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem prezentacji nieruchomości i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.