Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Kwiatowa

Numer oferty: SB-1795

Cena: 690 000,00 PLN

Cena za m2: 3 450,00 PLN

Powierznia (m²)200,00
powierzchniadzialki (m²)504,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi6
Liczba pięter2
Rok budowy1988
Liczba łazienek3
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
TarasTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest w spokojnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, pośród budynków mieszkalnych, przy ulicy Kwiatowej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 504 m2 jest zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 200 m2. Dom ten jest podpiwniczony, wybudowany został w 1988 roku, z cegły. Jego mur zewnętrzny został ocieplony styropianem o grubości 10 centymetrów i pokryty tynkiem. Płaski dach jest ocieplony a jego pokrycie główne stanowi papa termozgrzewalna, rynny są stalowe. Na parterze znajduje się obszerny salon, pokój, kuchnia, łazienka, holl i wiatrołap. Na piętrze mamy do dyspozycji trzy sypialnie, drugą kuchnię i łazienkę, garderobę balkon oraz duży taras. Piwnica składa się z trzech pomieszczeń gospodarczych, łazienki, kotłowni i garażu.
Ze względu na układ i powtarzalność pomieszczeń dom ten może być domem dwurodzinnym.
Zamontowane są okna PCV (trzy z nich posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe) a podłogi wyłożone są mozaiką. Ściany zostały pokryte gładzią szpachlową. Stolarka drzwiowa wewnętrzna i schody wiodące na piętro są wykonane z drewna. Centralne ogrzewanie zasila piec stałocieplny na miał i węgiel, instalacja jest stalowa a wodę podgrzewa bojler elektryczny o pojemności 150 litrów.
Narożna działka posiada dwa wjazdy z dwóch ulic, jest ogrodzona płotem metalowym, została zagospodarowana. Na terenie posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni około 30 m2 oraz zadaszona wiata garażowa na dwa samochody. Wjazd i chodnik są utwardzone betonową kostką. Nieruchomość została przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, telewizji kablowej i internetu.
Ze względu na lokalizację dom ten nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe jak i na działalność - biura, gabinety, siedzibę firmy itp.
Doskonała lokalizacja dom ten położony jest przy ulicy asfaltowej i jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowo usługowe, szkoły, market spożywczy, kościół oraz przystanki komunikacji miejskiej. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.