Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Węglewice

Numer oferty: SB-1788

Cena: 450 000,00 PLN

Cena za m2: 3 670,47 PLN

Powierznia (m²)122,60
powierzchniadzialki (m²)740,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudo wykończenia
Materiał budowysuporex
Liczba pokoi4
Liczba pięter1
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Gazbrak
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacji
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która jest położone w miejscowości Węglewice w powiecie Wieruszowskim. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 740 m2 jest zabudowana wolnostojącym, jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym którego powierzchni wynosi 122,60 m2. Do ten jest w stanie surowym zamkniętym, wybudowany został z suporeksu, jego mury zewnętrzne zostały ocieplone styropianem o grubości 12 centymetrów i pokryte tynkiem. dwuspadowy dach na konstrukcji drewnianej jest ocieplony pianą poliuretanową a jego pokrycie wierzchnie to blacho dachówka.
Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na taras, kuchnia, łązienkę i kotłownia a piętro obejmuje trzy sypialnie i drugą łazienkę.
Zamontowane są okna PCV, rozprowadzone zostały instalacje elektryczne, wodno - kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Na podłogach wykonane są wylewki. Przewidziano ogrzewanie na gaz płynny lub pellet.
Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej i wodnej a odprowadzenie ścieków będzie się odbywało za pomocą przydomowej oczyszczalni.
Doskonała lokalizacja, nieruchomość ta jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie licznych terenów leśnych i zielonych i rzeczki.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.