Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Spichrzowa

Numer oferty: SB-1791

Cena: 725 000,00 PLN

Cena za m2: 2 073,26 PLN

Powierznia (m²)349,69
powierzchniadzialki (m²)808,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnemagazyny i hale
Liczba pięter1
Wysokość pomieszczeń (cm)3,14
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebetonowe
Informacje dodatkowe:
garażTAK
DomofonTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Monitoring / ochronaNIE
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
SiłaNIE
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Spichrzowej. Jest to budynek użytkowy, wolnostojący, parterowy, składający się z części biurowej oraz hali produkcyjnej. Wybudowany został na drewnianej konstrukcji szkieletowej a jego ściany zewnętrzne zostały ocieplone styropianem o grubości 15 centymetrów i pokryte tynkiem. Dwuspadowy dach jest pokryty papa termozgrzewalną, orynnowanie i podbitka są wykonane z PCV.
W części biurowej o powierzchni użytkowej 174 m2 mamy do dyspozycji trzy pomieszczenia (sekretariat, gabinet i pomieszczenie główne) oraz część socjalną - kuchnię, dwie toalety, pomieszczenie magazynowe i kotłownię.
Zamontowane są okna PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi a podłogi wyłożone są kaflami ceramicznymi. Zainstalowany jest system alarmowy oraz dwie jednostki klimatyzacji o mocy 3,2 i 5,3 kW. Kuchnie i toalety zostały wykończone w płytkach. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila 3 letni, stałocieplny piec miałowy firmy Zębiec, instalacja jest miedziana a grzejniki stalowe.
Część produkcyjno - magazynowa posiada powierzchnię 176 m2. Nie jest ogrzewana. Ta część składa się z jednego dużego pomieszczenia o wysokości 3,14 metra. Posadzka jest betonowa. Transport towarów zapewnia uchylna brama wjazdowa.
Do budynku została dobudowana wiata magazynowa, która jest oświetlona. Jej dach jest na konstrukcji drewnianej a pokrycie dachu to blacha trapezowa.
Działka posiada powierzchnię 808 m2, teren ten jest ogrodzony i bezpieczny, posesja jest zamykana bramą sterowaną zdalnie o szerokości 5 metrów. Miejsca parkingowe i teren pod wiatą zostały utwardzone betonową kostką. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej (220V i 380V) wodnej, kanalizacyjnej i internetowej.
Nieruchomość ta jest idealna na prowadzenie działalności produkcyjnej, biurowej ale również handlowo - usługowej, warsztatowej. Może służyć też jako inwestycja (pod wynajem). Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.