Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Krotoszyńska

Numer oferty: WL-1007

Cena: 215 000,00 PLN

Cena za m2: 1 441,02 PLN

Powierznia (m²)149,20
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnebiura
Piętro2
Liczba pięter5
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba miejsc parkingowych3
Liczba łazienek1
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
WindaTAK
DomofonTAK
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Monitoring / ochronaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy, który położony jest na drugim piętrze biurowca przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Budynek ten jest wyposażony w dwie windy - osobową i towarową. Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księga wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 149,20 m2. Wewnątrz mamy do dyspozycji 9 pomieszczeń biurowych (w tym kuchnię), korytarz i dwie toalety. Ściany dzielące poszczególne pomieszczenia biurowe są działowe i mogą być zdemontowane dla uzyskania większej przestrzeni. Opłaty na rzecz wspólnoty, zawierające opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy i ochronę wynoszą około 1000 zł/mies. do tego dochodzą opłaty za media - energię elektryczną, wodę i centralne ogrzewanie. Lokal posiada również dostęp do internetu światłowodowego a pomieszczenia od strony południowej są klimatyzowane.
Zamontowane są okna PCV a na podłogach znajdują się panele. Centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska a wodę podgrzewa elektryczny ogrzewacz wody. mamy możliwość korzystania z dwóch miejsc parkingowych przypisanych do lokalu oraz 1 ,miejsca postojowego na parkingu ogólnodostępnym.
Istnieje możliwość wynajęcia.
Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.