Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Strzelecka

Numer oferty: M-617

Cena: 249 000,00 PLN

Cena za m2: 5 144,63 PLN

Opłaty dodatkowe690,00
Powierznia (m²)48,40
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe z KW
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi2
Piętro2
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na drugim piętrze w bloku, przy ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 48,40 m2. Mieszkanie jest rozkładowe, środkowe, usytuowane od strony wschodniej i zachodniej a budynek został wybudowany z wielkiej płyty. Opłaty na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 690 zł/miesięczne i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną , gaz oraz opcjonalnie telewizję kablową i internet światłowodowy.
Wewnątrz mamy do dyspozycji dwa pokoje, kuchnię, łazienkę z toaletą, przedpokój oraz duży, usytuowany od strony zachodniej balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy, mamy również możliwość korzystania z rowerowni i wózkowni znajdującej się przy wejściu do klatki schodowej.
Zamontowane są okna a podłogi wyłożone są panelami i wykładzinami. Ściany są pokryte gładzią szpachlową. Wymieniona została stolarka drzwiowa wewnętrzna wraz z ościeżnicami oraz piony wodno - kanalizacyjne. Kuchnia została umeblowana meblami na wymiar. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę, toaletę i umywalkę wraz z szafką. Wodę ciepłą i centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska. Cena obejmuje zabudowę trwałą - meble kuchenne oraz dwie pojemne szafy garderobiane na wymiar znajdujące się w korytarzu i sypialni. Budynek, w którym znajduje się lokal jest usytuowany z dala od ruchliwych ulic, a przed nim mamy do dyspozycji parking dla mieszkańców.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, markety spożywcze, zieleniak miejski, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek miejski, plac zabaw dla dzieci z boiskiem, liczne tereny zielone, las oraz orlik i lodowisko miejskie. Poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury oraz rodzin z dziećmi. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.
Lokal jest dostępny od zaraz.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.