Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Kalisz • ul.Strzelecka

Numer oferty: M-613

Cena: 245 000,00 PLN

Cena za m2: 5 495,74 PLN

Opłaty dodatkowe130,00
Powierznia (m²)44,58
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro1
Liczba pięter2
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
Osiedle zamknięteTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na pierwszym piętrze budynku, w centrum Kalisza, na osiedlu Śródmieście przy ulicy Strzeleckiej. Lokal ten jest bezczynszowy, stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 44,58 m2. Budynkiem administruje wspólnota mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą zaledwie 129,00 zł/mies., zawierają one opłaty eksploatacyjne i i fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za wywóz nieczystości i opłaty za media na podstawie wskazań liczników i indywidualnych umów za dostarczanie mediów.
Mieszkanie jest rozkładowe, usytuowane od strony zachodniej a budynek został wybudowany z cegły około 20 lat temu. Wewnątrz mamy do dyspozycji dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, przedpokój oraz balkon.
Zamontowane są okna PCV w okleinie drewnopodobnej z roletkami wewnętrznymi a podłogi wyłożone są panelami i kaflami ceramicznymi. Ściany zostały pokryte gładzią szpachlową. Kuchnia została umeblowana meblami na wymiar, posiada sprzęt gospodarstwa domowego - kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym i pochłaniacz pary. Podłoga i ściany łazienki zostały wykończone w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę, toaletę i umywalkę wraz z szafką. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny firmy Saunier Duval, instalacja jest miedziana a grzejniki stalowe. Cena obejmuje zabudowę trwałą - umeblowanie i wyposażenie kuchni oraz pojemną szafę garderobianą na wymiar znajdującą się w korytarzu.
Doskonała lokalizacja, budynek w którym znajduje się mieszkanie jest położony z dala od ruchliwych i hałaśliwych ulic a posesja jest zamykana metalową bramą otwieraną zdalnie, na której mamy do dyspozycji parking dla mieszkańców. W w niedalekim sąsiedztwie mamy do dyspozycji liczne placówki handlowo - usługowe, markety spożywcze, szkoły, przedszkole, kościół a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej. Lokalizacja i nisko umiejscowione piętro sprzyja osobom starszym ale również rodzinom z dziećmi. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.