Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Profesora Kaliny

Numer oferty: M-616

Cena: 143 000,00 PLN

Cena za m2: 3 511,79 PLN

Opłaty dodatkowe100,00
Powierznia (m²)40,72
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnebiura
Liczba pięter2
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Informacje dodatkowe:
Osiedle zamknięteTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniebrak
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurową, usługową, medyczną który położony jest na parterze kamienicy w śródmieściu Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Profesora Kaliny. Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 40,72 m2. Budynkiem administruje wspólnota mieszkaniowa i opłaty na jej rzecz wynoszą jedynie 100,00 zł/mies.
Ze względu na układ pomieszczeń lokal ten mógłby po modernizacji i adaptacji służyć jako mieszkanie.
Wewnątrz mamy do dyspozycji dwa pomieszczenia, toaletę i ogródek. Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie, mamy również możliwość korzystania z części wspólnych - ogrodu znajdującego się w tylnej części posesji.
Zamontowane są okna PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne i panele. Możliwość wykonania przyłącza gazowego umożliwi instalację pieca centralnego ogrzewania dwu funkcyjnego (jest rozprowadzona instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami). Obecnie lokal nie posiada ogrzewania. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.