Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Dembińskiego

Numer oferty: M-612

Cena: 325 000,00 PLN

Cena za m2: 4 466,13 PLN

Powierznia (m²)72,77
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi4
Piętro3
Liczba pięter4
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
PralkaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na trzecim piętrze w bloku, przy ulicy Dembińskiego w Ostrowi Wielkopolskim. Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 72,77 m2. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej są zróżnicowane i wynoszą 430 zł/mies. a w okresie grzewczym 630,00 zł/mies., zawierają one opłaty eksploatacyjne i fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za wywóz nieczystości i opłaty za media na podstawie wskazań liczników - wodę ciepłą, zimną, energię elektryczną, gaz i opcjonalnie telewizję kablową i internet.
Wewnątrz mamy do dyspozycji cztery pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę, korytarz i duży balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku, mamy również możliwość korzystania z ogólnodostępnej rowerowni i wózkowni.
Budynek, w którym znajduje się lokal wybudowany został z wielkiej płyty a mieszkanie jest usytuowane od strony południowej i północnej. Zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi a podłogi wyłożone są mozaiką. Widna kuchnia jest umeblowana. Łazienka posiada wannę a toaleta jest osobna. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni oraz meble znajdujące się w pokojach.
Doskonała lokalizacja, w tej dzielnicy miasta znajdują się liczne sklepy, szkoła podstawowa i średnia, markety spożywcze, ośrodek zdrowia a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.