Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Odolanowska

Numer oferty: SB-1782

Cena: 910 000,00 PLN

Cena za m2: 4 550,00 PLN

Powierznia (m²)200,00
powierzchniadzialki (m²)1 440,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter2
Liczba miejsc parkingowych5
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCTAK
TarasTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweNIE
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, który położony jest przy ulicy Odolanowskiej w ostrowie Wielkopolskim. Ulica ta jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych miasta i nieruchomość ta nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i na prowadzenie działalności gospodarczej.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 1440 m2 jest zabudowana piętrowym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi ok. 200 m2. Dom ten został wybudowany w latach 80tych a materiałem budowy jest cegła. Jego mur zewnętrzny jest trójwarstwowy z pustką powietrzną, jest również otynkowany. Dwuspadowy dach jest na konstrukcji drewnianej, jest deskowany, został ocieplony wełną mineralną o grubości 20 centymetrów a jego pokrycie wierzchnie to blacha.
Na parterze znajduje się salon z możliwością urządzenia dwóch osobnych pokoi, kuchnia ze skrytką, łazienka, pralnie, dwie skrytki oraz kotłownia z własnym wyjściem na zewnątrz. Piętro obejmuje cztery pokoje, łazienkę i dwa balkony.
Zamontowane są okna PCV w kolorze brązowym a na podłogach znajdują się panele i lakierowane deski. Kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar i wyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny, instalacja jest nowa, stalowa. Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni oraz trzy pojemne szafy garderobiane na wymiar. Pozostałe umeblowanie jest w opcji.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, wjazd i chodnik są utwardzone betonową kostką. W tylnej części działki urządzony jest ogród z częścią rekreacyjną. Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczo - garażowy z 5 miejscami postojowymi. Jest on wyposażony w centralne ogrzewanie zasilane z pieca węglowego. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej, jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.