Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Gorzycka

Numer oferty: SB-1777

Cena: 620 000,00 PLN

Cena za m2: 3 163,27 PLN

Powierznia (m²)196,00
powierzchniadzialki (m²)1 480,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi7
Liczba pięter2
Rok budowy1980
Liczba miejsc parkingowych1
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaNIE
Łazienka z WCNIE
TarasTAK
Osiedle zamknięteNIE
DomofonNIE
KlimatyzacjaNIE
klimatyzacjaNIE
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Rolety antywłamanioweTAK
BasenNIE
StrychNIE
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Gazmiejski
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Gorzyckiej o powierzchni 1480 m2 na której znajdują się dwa budynki mieszkalne.
Pierwszy z budynków to wolnostojący, piętrowy dom, wybudowany w roku 1980 którego powierzchnia użytkowa wynosi 196 m2 i położony jest w drugiej linii zabudowy. Wybudowany jest z pustaka ceramicznego i otynkowany a jego mur zewnętrzny jest w połowie ocieplony styropianem o grubości 10 centymetrów. Dwuspadowy dach jest deskowany, został ocieplony wełną mineralną i styropianem a jego pokrycie wierzchnie to papa termozgrzewalna. Rynny są stalowe i PCV.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, toaleta, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Ta kondygnacja posiada dwa niezależne wejścia.
Piętro obejmuje z niezależnym wejściem obejmuje cztery pokoje, kuchnię ze spiżarnią, łazienkę, toaletę, korytarz i dwa balkony.
W budynku zamontowane są okna PCV z roletami zewnętrznymi aluminiowymi a podłogi wyłożone są mozaiką dębową, panelami i kaflami ceramicznymi. Ściany są gipsowane a stolarkę drzwiową wewnętrzną wykonano z drewna. Widna kuchnia jest umeblowana i wyposażona. Łazienkę wykończono w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę.
Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila kocioł gazowy dwu funkcyjny firmy Immergas oraz piec na ekogroszek z podajnikiem. Dodatkowo podgrzanie wody wspomaga instalacja solarna z zasobnikiem wody. Sporą korzyść finansową przy zużyciu energii elektrycznej daje instalacja fotowoltaiczna zainstalowana na dachu budynku.
Drugi z budynków jest położony od frontu posesji. Dom ten wybudowany został z cegły i posiada powierzchnię 44 m2. Jego dach został pokryty dachówką "karpiówką" Wewnątrz składa się z dwóch pokoi, kuchni i korytarza, Budynek przeznaczony jest do kapitalnego remontu i po modernizacji mógłby służyć do celów mieszkalnych ale również z przeznaczeniem na działalność biurową lub handlowo - usługową.
Działka, której powierzchnia wynosi 1480 m2 jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front został ogrodzony płotem metalowym. Urządzony został ogród z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Na działce wybudowana została zadaszona wiata postojowa oraz drewniany budynek gospodarczy Posesja jest przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz lokalnego operatora telewizji kablowej i internetu.
Doskonała lokalizacja, w tej części miasta znajdują się placówki handlowo - usługowe, szkoły, przedszkole, markety a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej.
Nieruchomość ta jest idealna zarówno na prowadzenie działalności ale również w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.