Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Tuwima

Numer oferty: M-601

Cena: 235 000,00 PLN

Cena za m2: 6 167,98 PLN

Opłaty dodatkowe500,00
Powierznia (m²)38,10
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi2
Piętro1
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
PralkaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
ZmywarkaTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, który położony jest na pierwszym piętrze w bloku, w północnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Juliana Tuwima. Osiedle to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu a jego powierzchnia użytkowa wynosi 38,10 m2
Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 500 zł/mies. i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną oraz gaz. Opcjonalnie mamy możliwość korzystania z telewizji kablowej oraz internetu światłowodowego.
Budynek, w którym znajduje się lokal wybudowany został z cegły płyty i jest ocieplony, a mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal ten usytuowany jest od strony zachodniej i wschodniej, posiada powierzchnię 38 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz balkonu. Do mieszkania przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku.
Zamontowane są okna PCV a na podłogach znajdują się panele. Wymieniona zostały skrzydła drzwiowe wewnętrzne i drzwi wejściowe do lokalu. Kuchnia posiada nowe meble, zamontowano w niej nowy sprzęt gospodarstwa domowego. Łazienka posiada wannę. Centralne ogrzewanie i wodę ciepła zasila ciepłownia miejska.
Cena obejmuje umeblowanie kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz meble pokojowe. W korytarzu mamy do dyspozycji pojemną szafę wnękową.
Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, markety spożywcze, szkoła podstawowa, średnia, przedszkole, kościół, kompleks rekreacyjno - sportowy Piaski Szczygliczka, liczne tereny zielone i leśne a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej i liczne ścieżki rowerowe.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.