Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Strzelecka

Numer oferty: M-588

Cena: 265 000,00 PLN

Cena za m2: 4 715,30 PLN

Opłaty dodatkowe510,00
Powierznia (m²)56,20
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo odświeżenia
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Piętro4
Liczba pięter4
Zwalniane oddostępne od zaraz
Liczba łazienek1
Typ kuchniotwarta
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
Wyposażenie:
MebleNIE
Wyposażona kuchniaNIE
LodówkaNIE
PralkaNIE
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na czwartym piętrze w bloku, przy ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Jest to odrębna własność lokalu z udziałem w gruncie z księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 56,20 m2. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej, a budynek został wybudowany z cegły i ocieplony. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 510 zł/miesięczne i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną, gaz oraz telewizję kablową.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni, łazienki, korytarza oraz balkonu. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, mamy również możliwość korzystania z rowerowni oraz suszarni.
W lokalu zamontowane są okna PCV, które posiadają moskitiery oraz rolety zewnętrzne aluminiowe. Na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej kabinę prysznicową. Mieszkanie jest puste.
Centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska, a wodę podgrzewa terma gazowa.
Mieszkanie posiada doskonałą lokalizację, w sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, markety spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek miejski, liczne tereny zielone oraz orlik i lodowisko miejskie.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.