Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Kordeckiego

Numer oferty: M-583

Cena: 395 000,00 PLN

Cena za m2: 4 772,84 PLN

Powierznia (m²)82,76
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi3
Liczba pięter1
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
OgródekTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaNIE
PralkaNIE
TelewizorNIE
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
ZmywarkaTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość z udziałem w gruncie zlokalizowany na parterze budynku dwulokalowego zlokalizowanego w Ostrowie Wlkp. przy ul. Kordeckiego.
Mieszkanie posiada powierzchnię 82,76 m2 i składa się z trzech pokoi, kuchni, skrytki, łazienki oraz korytarza. Do lokalu przynależą 2 pomieszczenia w piwnicy, 2 pomieszczenia w budynku gospodarczym oraz garaż z płyt betonowych o pow. ok. 20 m2.
W skład nieruchomości wchodzi także udział wynoszący połowę w działce o pow. 1096 m2. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana i znajduje się na niej drewniana pergola. Lokal mieszkalny jest po generalnym remoncie (wymieniona stolarka drzwiowa i okienna, grzejniki aluminiowe, panel, płytki). W cenie mieszkania 3 szafy w zabudowie oraz meble kuchenne.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, szkoła podstawowa, a poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja miejska. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie wygodę, komfort zamieszkiwania, rodzin z dziećmi. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.