Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Reja

Numer oferty: M-584

Cena: 199 000,00 PLN

Cena za m2: 4 111,57 PLN

Opłaty dodatkowe660,00
Powierznia (m²)48,40
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi2
Piętro4
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, który położony jest na czwartym piętrze w bloku, w północnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Kraszewskiego.
Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą.
Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 660 zł/mies. i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną oraz gaz. Opcjonalnie mamy możliwość korzystania z telewizji kablowej oraz internetu światłowodowego.
Budynek, w którym znajduje się lokal wybudowany został z wielkiej płyty a mieszkanie usytuowane jest od strony zachodniej i wschodniej, posiada powierzchnię 48,40 m2 i składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki, toalety, korytarza oraz dużego balkonu. Do mieszkania przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku.
Zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi a na podłogach znajduje się mozaika, panele i kafle ceramiczne. Kuchnia została umeblowana, posiada sprzęt gospodarstwa domowego. Łazienka jest z wanną a toaleta jest osobna. Ściany w sypialni są gipsowane.
W Centralne ogrzewanie oraz wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska.Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie lokalu.
Okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, markety spożywcze, szkoła podstawowa, średnia, przedszkole, kościół, kompleks rekreacyjno - sportowy Piaski Szczygliczka, liczne tereny zielone i leśne a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej i liczne ścieżki rowerowe.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.