Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

działka • sprzedaż • rynek wtórny

Karski • ul.Karski

Numer oferty: D-1593

Cena: 2 835 750,00 PLN

Cena za m2: 150,00 PLN

Powierznia (m²)18 905,00
Forma własnościwłasność
Ogrodzeniebrak
Media:
Gazbrak

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży terenu inwestycyjnego, który jest atrakcyjnie położony w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Karski. Wieś ta bezpośrednio graniczy z Ostrowem Wielkopolskim i jest bardzo dobrze skomunikowana z jego centrum, posiada również dostęp do drogi ekspresowej S11 będącą ciągiem drogi krajowej numer 11 łączącej Śląsk z Pomorzem Zachodnim. Działka posiada powierzchnię 1,8905 ha, jej kształt jest zbliżony do trapezu. Jej front posiada szerokość 135 metrów a jej głębokość wynosi odpowiednio 130 metrów i 135 metrów. Dojazd do działki odbywa się za pomocą drogi gruntowej. Zostało wydane zezwolenie na urządzenie indywidualnego zjazdu na pasie drogowym. Teren ten uzyskał warunki zabudowy i zagospodarowania terenu na budowę 32 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
Możliwość przyłączenia energii elektrycznej, sieci kanalizacyjnej i światłowodowej (media te znajdują się w odległości 20 metrów od działki) sieć wodna znajduje się w odległości 200 metrów. Doskonała lokalizacja, w niedalekiej okolicy mamy do dyspozycji kompleks rekreacyjno - sportowo wypoczynkowy Piaski Szczygliczka ze zbiornikiem wodnym, terenami leśnymi, licznymi ścieżkami rowerowymi, aeroklub na pobliskim lotnisku w Michałkowie, stadninę koni, a w pobliskim Lewkowie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia i market spożywczy.
Nieruchomość ta jest wstępnie przygotowana do budowy osiedla mieszkaniowego. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.