Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Ledóchowskiego

Numer oferty: D-1589

Cena: 1 050 000,00 PLN

Cena za m2: 2 100,00 PLN

Powierznia (m²)500,00
powierzchniadzialki (m²)725,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi/lokal usługowy
Liczba miejsc parkingowych20
Miejsce postojoweparking naziemny
Ogrodzeniesiatka
Informacje dodatkowe:
garażTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Kardynała Ledóchowskiego. Obiekt ten o powierzchni działki 725 m2 jest zabudowany budynkami z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej, handlowej, usługowej o powierzchni łącznej 500 m2. Budynki te są murowane, parterowe, sufity zostały ocieplone. Są to cztery lokale handlowo - usługowe, w jednym z nich, na powierzchni 300 m2 mieści się obecnie siłownia. Parking jest utwardzony a teren jest ogrodzony, zamykany i bezpieczny. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej (duża moc przyłączeniowa), wodnej, kanalizacyjnej, gazowej i ciepłociągu miejskiego.
Nieruchomość ta posiada wydane warunki zabudowy i zagospodarowania terenu na zabudowę wielorodzinną z wielkością zabudowy w stosunku do powierzchni działki do 70 % powierzchni. Wysokość górnej krawędzi elewacji ustala się na nie mniej niż 6,5 metra i nie więcej niż 10 metrów.
Doskonała lokalizacja na wybudowanie budynku mieszkalnego ale również usługowego. W sąsiedztwie znajduje się Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, liczne kancelarie notarialne, adwokackie, prawne oraz Park Miejski imienia Jana Jerzego Przebendowskiego. Obiekt ten znajduje się w odległości zaledwie 250 metrów od Ostrowskiego Rynku, gdzie mamy do dyspozycji liczne placówki handlowe, restauracje i punkty usługowe. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.