Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Sobótka • ul.Sobótka

Numer oferty: M-575

Cena: 339 000,00 PLN

Cena za m2: 4 526,03 PLN

Opłaty dodatkowe1 000,00
Powierznia (m²)74,90
Forma własnościwłasność
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi3
Piętro1
Liczba pięter2
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
BalkonTAK
GarażTAK
OgródekTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
Piecyk gazowyNIE

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na pierwszym piętrze w dwu piętrowym bloku, w miejscowości Sobótka w Powiecie Ostrowskim. Miejscowość ta leży w Południowej Wielkopolsce pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim a Pleszewem, przy drodze krajowej nr 11 łączącej Śląsk z Pomorzem Zachodnim.
Lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą a jego powierzchnia użytkowa wynosi 74,90 m2. Mieszkanie jest usytuowane od strony południowej i północnej a blok został częściowo ocieplony. Wewnątrz mamy do dyspozycji trzy pokoje o powierzchniach 23 m2, 16 m2 i 12,50 m2, kuchnię, łazienkę z toaletą, przedpokój i balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku, działka o powierzchni 500 m2, murowany budynek gospodarczy o powierzchni 19 m2 oraz garaż.
Mieszkanie jest po remoncie i nie wymaga nakładów finansowych. Wymienione zostały instalacje , skrzydła drzwiowe wewnętrzne i drzwi wejściowe. Zamontowane są okna PCV (od strony południowej okna posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe). Ściany są gipsowane a sufity zostały podwieszone płytką karton - gips. Podłogi są wyłożone panelami oraz kaflami ceramicznymi. Widna kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar, wyposażono ją w sprzęt gospodarstwa domowego ( część z nich jest opcji). Łazienka jest wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę narożną, toaletę i umywalkę wraz z szafką. Centralne ogrzewanie zasila lokalna kotłownia, instalacja jest miedziana a grzejniki są aluminiowe i stalowe. Wodę podgrzewa bojler elektryczny o pojemności 50 litrów. Mieszkanie jest bardzo zadbane. Cena obejmuje umeblowanie kuchni oraz pojemną szafę garderobianą na wymiar znajdującą się w korytarzu.
Budynek gospodarczy z przybudowanym blaszanym garażem jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, jest parterowy z nieużytkowym strychem. Leżąca nieopodal działka jest zagospodarowana, obsadzona drzewkami owocowymi.
Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą 1.000,00 zł/mies., zawierają opłaty administracyjne, fundusz remontowy i zaliczkę na centralne, do tego dochodzą opłaty za media - wodę, energię elektryczną i wywóz nieczystości.
W miejscowości tej znajduje się market spożywczy, szkoła podstawowa, przedszkole, kościół oraz kompleks pałacowy z parkiem. Dojazd do pobliskiego Ostrowa Wielkopolskiego i Pleszewa zapewnia linia autobusowa. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.