Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Rynek

Numer oferty: WL-979

Cena: 3 700,00 PLN

Cena za m2: 23,13 PLN

Powierznia (m²)160,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo - usługowy, który położony jest na parterze kamienicy, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy Rynku. Jego powierzchnia wynosi 160 m2, wewnątrz znajduje się sala główna, toaleta, korytarz oraz 7 pomieszczeń pomocniczych. Lokal posiada oddzielne, drugie wejście z podwórza.
Sala główna jest po remoncie. Zamontowana jest witryna, drzwi wejściowe i okna z profili PCV a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Sufit został podwieszony elementami dekoracyjnymi, zainstalowane zostało oświetlenie sufitowe. Sala ta wyposażona jest w klimatyzację i system alarmowy. Pozostałe pomieszczenia są do modernizacji. Część ścian dzielących te pomieszczenia jest działowych i istnieje możliwość ich usunięcia celem uzyskania otwartej przestrzeni. Centralne ogrzewanie zasila ciepłownia miejska a wodę podgrzewa elektryczny ogrzewacz przepływowy.
Ze względu na lokalizacje i sąsiedztwo lokali gastronomicznych obiekt ten idealnie nadaje się na prowadzenie restauracji, kawiarni ale również handlu detalicznego, punktu usługowego. Istnieje możliwość urządzenia ogródka przed lokalem (witryna usytuowana jest od strony południowej).
Opłaty: czynsz 3.700,00 zł/mies. brutto + opłaty za media na podstawie wskazań liczników.
Polecamy, lokal jest dostępny od zaraz.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.