Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • sprzedaż • rynek wtórny

Sieroszewice

Numer oferty: SB-1724

Cena: 1 695 000,00 PLN

Cena za m2: 3 923,61 PLN

Powierznia (m²)432,00
powierzchniadzialki (m²)1 610,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjneobiekty/fabryka, zakład
Liczba pięter2
Liczba miejsc parkingowych10
Liczba łazienek2
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
garażTAK
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
GarażTAK
Oddzielna kuchniaTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Media:
OgrzewanieTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, która położona jest w Gminie Sieroszewice, przy drodze powiatowej wiodącej z Ostrowa Wielkopolskiego w kierunku Grabowa nad Prosną i z bardzo dobrym dostępem do drogi wojewódzkiej nr 450 łączącej Kalisz z Wieruszowem.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 1610 m2 jest zabudowana dwu kondygnacyjnym wolnostojącym budynkiem użytkowym z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, którego powierzchnia użytkowa wynosi 432 m2. Jest to obiekt usługowo - socjalno - biurowy, który wybudowany został na konstrukcji stalowej, szkieletowej z profili walcowanych pełnościennych. Zewnętrzne ściany nośne i pokrycie dachu są wykonane z płyt warstwowych ściennych z rdzeniem poliuretanowym, a ściany działowe wybudowane zostały z betonu komórkowego. Zamontowana jest wentylacja mechaniczna. Strop nad pomieszczeniami znajdującymi się na parterze wykonano w technologii monolitycznej, żelbetowej o grubości 15 centymetrów. Segmentowa brama wjazdowa umożliwia transport towaru samochodem ciężarowym.
Zestawienie powierzchni:
Parter:
- wiatrołap - 20,70 m2
- biuro - 16,38 m2
- sekretariat - 20,92 m2
- sala konferencyjna - 15,57 m2
- pomieszczenie socjalne - 3,49 m2
- wc dla pracowników - 3,37 m2
- umywalnia - 8,00 m2
- szatnia z jadalnią - 13,87 m2
- wc dla personelu 1,65 m2
- hall - 14,00 m2
- magazyn - 22,33 m2
- pomieszczenie produkcyjno - usługowe - 179,90 m2
Piętro:
- pomieszczenie gospodarcze - 129 m2
Budynek ten jest w bardzo dobrym stanie technicznym a pomieszczenia socjalno - biurowe są wykończone w wysokim standardzie, posiadają centralne ogrzewanie gazowe z kotła dwu funkcyjnego firmy De Dietrich a hala ogrzewana jest za pomocą ogrzewania gazowego nadmuchowego. Jest to ogrzewanie na gaz płynny ze zbiornika o pojemności 2700 litrów znajdującego się pod ziemią. Zamontowane są okna PCV, oświetlenie led oraz system alarmowy. Hala jest doświetlona światłem słonecznym za pomocą okna dachowego, posiada wysokość siedmiu metrów i może służyć jako magazyn wysokiego składowania.
Działka jest zagospodarowana i ogrodzona, wjazd na posesję i parking został utwardzony betonową kostką. Teren jest zamykany przesuwną bramą wjazdową zamykaną zdalnie. Nieruchomość jest przyłączona do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej, linii telefonicznej i internetowej. Dogodny dojazd drogą asfaltową.
Ze względu na charakterystykę budynku, układ pomieszczeń obiekt ten idealnie nadaje się na zakład produkcyjny, usługowy, stację kontroli pojazdów, warsztat samochodowy, myjnię TIR, mechanikę samochodową i serwis aut ciężarowych, hurtownię, centrum dystrybucyjne itp.
Jest to bardzo dobra oferta dla osób prowadzących własną działalność, ale również pod inwestycję, wynajem. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.