Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Przymiejska

Numer oferty: SB-1720

Cena: 450 000,00 PLN

Cena za m2: 4 090,91 PLN

Powierznia (m²)110,00
powierzchniadzialki (m²)2 708,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi5
Liczba pięter1
Rok budowy1970
Liczba łazienek2
Miejsce postojowegaraż
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która atrakcyjnie położona w zachodniej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Przymiejskiej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni działki 2708 m2 jest zabudowana wolnostojącym, podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 110 m2. Dom ten wybudowany został w latach 70-tych, z cegły, jego mur zewnętrzny jest otynkowany, a jedna ze ścian została ocieplona. Strop jest betonowy a dach jest płaski, został pokryty papą termozgrzewalną.
Ze względu na układ pomieszczeń dom może być domem dwurodzinnym.
Na parterze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz a piętro obejmuje trzy kolejne pokoje, drugą kuchnię, łazienkę, toaletę i korytarz. Schody łączące obie kondygnacje zostały wykonane z drewna.
Zamontowane są okna PCV a na podłogach znajdują się panele, kafle ceramiczne i płyty wiórowe. Obie kuchnie są umeblowane. Jedna z łazienek została wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej kabinę prysznicową. Centralne ogrzewanie zasila nowy piec na eko groszek, instalacja i grzejniki są stalowe a wodę podgrzewa bojler elektryczny. Istnieje możliwość zainstalowania kominka, dodatkowo jeden z pokoi jest ogrzewany za pomocą pieca kaflowego.
Działka jest ogrodzona i zagospodarowana, jej front jest ogrodzony płotem metalowym. Na działce znajduje się murowany, otynkowany budynek gospodarczo - garażowy o powierzchni 100 m2 zamykany bramą drewnianą a przy budynku mieszkalnym wygospodarowano miejsce na wypoczynek i rekreację - tutaj mamy do dyspozycji drewnianą altankę, której dach został pokryty blachą.
Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, została przyłączona do sieci energetycznej wodnej i kanalizacyjnej, istnieje możliwość przyłączenia do sieci gazowej.
Doskonała lokalizacja, okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w tej części miasta znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, kościół a poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja miejska. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia prezentacji nieruchomości.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.