Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Wojciecha Bąka

Numer oferty: M-555

Cena: 285 000,00 PLN

Cena za m2: 4 713,86 PLN

Opłaty dodatkowe690,00
Powierznia (m²)60,46
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi3
Piętro4
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
ZmywarkaTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na czwartym piętrze w bloku, przy ulicy Wojciecha Bąka w Ostrowie Wielkopolskim. Jego powierzchnia wynosi 60,46 m2, lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 690 zł/miesięcznie i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, opłaty za energię elektryczną, gaz, wywóz nieczystości oraz telewizję kablową. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku, mamy również możliwość korzystania z ogólnodostępnej rowerowni i wózkowni.
Mieszkanie jest słoneczne,usytuowane od strony zachodniej i wschodniej a blok wybudowany został z wielkiej płyty i jest docieplony. Wewnątrz mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę, przedpokój i balkon.
Zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi a balkon jest zamykany roletą zewnętrzną aluminiową. Na podłogach znajdują się w pokojach panele a w pozostałych pomieszczeniach kafle ceramiczne. Wymienione zostały drzwi wejściowe do lokalu. Widna, osobna kuchnia jest umeblowana i wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym i pochłaniacz pary. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowaną w niej wannę i umywalkę wraz z szafką. Toaleta jest osobnym pomieszczeniem. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowo - usługowe, market spożywczy, szkoła podstawowa, szpital miejski, kościół, przedszkole, liczne tereny zielone, stadnina koni, kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy Piaski Szczygliczka z licznymi ścieżkami rowerowymi, terenem leśnym i zalewem. Poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja miejska.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.