Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

dom • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Spacerowa

Numer oferty: SB-1716

Cena: 365 000,00 PLN

Cena za m2: 3 650,00 PLN

Powierznia (m²)100,00
powierzchniadzialki (m²)674,00
Forma własnościwłasność
Typ budynkuwolnostojący
Stan budynkudobry
Materiał budowyzróżnicowany
Liczba pokoi4
Liczba pięter2
Rok budowy1964
Liczba łazienek1
Miejsce postojowegaraż
Ogrodzeniemetalowe/kute
Informacje dodatkowe:
garażTAK
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
Urządzony ogródTAK
GarażTAK
Rolety antywłamanioweTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniewęglowe
Gazmożliwość podłączenia
Typ podłączenia wodymiejskie
Typ kanalizacjimiejska
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości, która położona jest w zachodniej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy Spacerowej. Nieruchomość o powierzchni działki 674 m2 jest zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 100 m2. Dom ten wybudowany został w 1964 roku z żużlobetonu i jest częściowo podpiwniczony. Stropodach jest kopertowy a jego pokrycie wierzchnie to papa.
Na parterze znajdują się trzy pokoje, kuchnia ze skrytką, łazienka, weranda i taras. Jeden z pokoi jest z wyjściem na taras. Na piętrze mamy do dyspozycji jeden pokój oraz część strychową do adaptacji na kolejne pomieszczenia mieszkalne. Piwnica składa się z dwóch pomieszczeń gospodarczych.
W domu zamontowane są okna PCV, które od frontu posiadają rolety zewnętrzne aluminiowe. Na podłogach znajdują się panele i kafle ceramiczne. Wymieniona została instalacja wodno - kanalizacyjna. Duża widna kuchnia została umeblowana meblami na wymiar, jest wyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego. Łazienka została wykończona w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej prysznic, geberit, umywalkę i szafkę łazienkową. Centralne ogrzewanie zasila piec na miał i węgiel. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie kuchni.
Działka jest zagospodarowana i ogrodzona, jej front został ogrodzony płotem metalowym. Wjazd i chodnik jest ogrodzony betonową kostką. W tylnej części posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o powierzchni 36,50 m2 oraz murowany garaż.
Nieruchomość przyłączona jest do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej i mamy możliwość przyłączenia sieci gazowej. Budynek ten położony jest przy spokojnej, utwardzonej ulicy osiedlowej, posiada dogodny dojazd do centrum miasta, również komunikacją miejską.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu. Polecamy!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.