Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.60 Pułku Piechoty

Numer oferty: M-552

Cena: 149 000,00 PLN

Cena za m2: 5 321,43 PLN

Opłaty dodatkowe350,00
Powierznia (m²)28,00
Forma własnościwłasność
Stan lokaludo remontu
Materiał budowycegła
Liczba pokoi1
Piętro2
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchnianeks
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Wyposażenie:
MebleTAK
Wyposażona kuchniaTAK
LodówkaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na drugim piętrze w bloku, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ulicy 60 Pułku Piechoty. Lokal ten stanowi odrębną własność z księgą wieczystą i udziałem w gruncie a jego powierzchnia użytkowa wynosi 28 m2.
Mieszkanie jest środkowe, usytuowane od strony zachodniej. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 350 zł/miesięczne i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną, gaz oraz telewizję kablową.
Wewnątrz mamy do dyspozycji pokój dzienny z otwartą kuchnią, łazienkę oraz balkon. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, mamy również możliwość korzystania z rowerowni oraz suszarni.
Zamontowane są okna PCV z żaluzjami wewnętrznymi a na podłogach znajdują się panele. Wymienione zostały instalacje wodno - kanalizacyjne, elektryczne i gazowe. Kuchnia została umeblowana i wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem elektrycznym i lodówkę. Łazienka z wanną posiada pralkę automatyczną. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłociąg miejski.
Doskonała lokalizacja - okolica ta charakteryzuje się dostępem do pełnej infrastruktury handlowo - usługowej, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, markety spożywcze, szkoła podstawowa, średnia, przedszkole, kościół a poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.