Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Królowej Jadwigi

Numer oferty: WL-970

Cena: 1 850,00 PLN

Cena za m2: 37,00 PLN

Powierznia (m²)50,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter1
Zwalniane odod zaraz
Liczba miejsc parkingowych20
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
KlimatyzacjaTAK
klimatyzacjaTAK
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewanieklimatyzacja
Liczba linii telefonicznych1
Media:
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo - usługowy, który położony jest w małym centrum handlowym przy ulicy Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim. Miejsce to charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu zarówno pieszego jak i kołowego a w niedalekim sąsiedztwie znajduje się jedno z większych osiedli mieszkaniowych miasta. Powierzchnia lokalu to 50 m2, wewnątrz mamy do dyspozycji salę główną handlową o powierzchni 40 m2, toaletę 1,5 m2 oraz zaplecze socjalno magazynowe o powierzchni ok. 9 m2.
Wejście do lokalu odbywa się za pomocą dwóch oddzielnych drzwi (bezpośrednio z chodnika), pomiędzy nimi znajduje się duża witryna wystawowa. Elementy te wykonane są z profili PCV.
Lokal jest po generalnym remoncie i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Wymienione zostały instalacje elektryczne (na trzy oddzielne strefy) oraz instalacje wodno kanalizacyjne. Podłogi wyłożone są w kaflach ceramicznych a ściany są gipsowane i malowane. Zainstalowane jest oświetlenie sufitowe lampami led. Lokal ogrzewa nowoczesna klimatyzacja z funkcją chłodzenia i ogrzewania a wodę podgrzewa elektryczny podgrzewacz przepływowy. Lokal przyłączony jest do sieci energetycznej, wodnej kanalizacyjnej, zaplanowane jest przyłączenie sieci gazowej.
Elewacja zewnętrzna budynku wykończona jest w kaflach ceramicznych, przygotowana został instalacja elektryczna do montażu świetlnych elementów reklamowych. Do lokalu przynależy część ciągu pieszego na podwyższeniu, tutaj mamy możliwość urządzenia ogródka.
Ze względu na lokalizację lokal ten idealnie nadaje się na handel detaliczny, ale również działalność medyczną (gabinety lekarskie, rehabilitacyjne, stomatologiczne), edukacyjną (szkoła językowa, korepetycje), kosmetologiczną, gastronomiczną (mała restauracja, obiady domowe, fast food, pizzeria), biurową, ubezpieczeniową, księgową itp.
Opłaty: czynsz 1.850,00 zł/mies. netto (+23 % VAT) + opłaty na podstawie wskazań liczników.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.