Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Rynek

Numer oferty: WL-968

Cena: 5 500,00 PLN

Cena za m2: 69,62 PLN

Powierznia (m²)79,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnehandel i usługi
Liczba pięter3
Liczba łazienek1
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
WindaNIE
DomofonNIE
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
System alarmowyTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazNIE
OgrzewanieTAK
PrądTAK

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, który położony jest na parterze kamienicy, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, przy ostrowskim Rynku. Powierzchnia lokalu to 79 m2, wewnątrz mamy do dyspozycji salę główną handlową, zaplecze socjalne oraz toaletę. Zarówno sam lokal jak i kamienica są w bardzo dobrym stanie technicznym. Zamontowana jest witryna i drzwi wejściowe antywłamaniowe a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne. Ściany są gipsowane, zamontowane zostało oświetlenie sufitowe i system alarmowy. Centralne ogrzewanie zasila ciepłociąg miejski.
Doskonała okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne placówko handlowo usługowe, restauracje z ogródkami całorocznymi a miejsce to charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszego. Lokal ten idealnie nadaje się na handel detaliczny ale również działalność związaną z usługami - restaurację, lodziarnię, biuro, ubezpieczenia, działalność finansową, bankową itp. Polecamy!
Czynsz: 5.500,00 zł/mies. netto (+23 % VAT). Kaucja zwrotna w wysokości 1 miesięcznego czynszu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.