Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

komercyjne • wynajem • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Gimnazjalna/Wiosny Ludów • dzielnica: Centrum

Numer oferty: WL-966

Cena: 2 900,00 PLN

Cena za m2: 25,22 PLN

Powierznia (m²)115,00
Forma własnościwłasność
Typ komercyjnebiura
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek2
Miejsce postojowena ulicy
Ogrodzeniebrak
Informacje dodatkowe:
Pomieszczenie socjalneTAK
Pomieszczenie użytkoweTAK
Oddzielna kuchniaTAK
Drzwi / okna antywłamanioweTAK
WitrynaTAK
Wyposażenie:
InternetTAK
TelefonTAK
ZmywarkaTAK
KuchenkaNIE
PiekarnikNIE
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniegazowe
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
SiłaTAK
PrądTAK

Przedstawiamy Państwo wyjątkową ofertę najmu lokalu użytkowego, który atrakcyjnie położony jest na parterze kamienicy, w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, u zbiegu ulic Gimnazjalnej i Wiosny Ludów. Ulice te charakteryzują się dużym natężeniem ruchu pieszego i kołowego. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Urząd Miejski, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe oraz Sąd Rejonowy.
Powierzchnia lokalu wynosi 115 m2, jest on po generalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia materiałami wysokiej jakości. Jest on dwupoziomowy. Na parterze mamy do dyspozycji sekretariat/recepcję z wejściem z ulicy, trzy pomieszczenia biurowe i kuchnię, a w piwnicy znajduje się zaplecze socjalne - łazienka, archiwum z urządzonym aneksem kuchennym oraz pomieszczenie gospodarcze.
Witryna, drzwi wejściowe i okna wykonane są z profili PCV a na podłogach znajdują się kafle ceramiczne i panele. Ściany są gipsowane, częściowo wykończone ozdobnymi elementami betonowymi. Aneks kuchenny wyposażony został w zmywarkę. W korytarzu znajduje się pojemna szafa na wymiar na dokumenty. Pomieszczenie biurowe znajdujące się na parterze ogrzewa kocioł gazowy dwu funkcyjny, a recepcja i piwnica ogrzewana jest za pomocą grzejników elektrycznych. Nad wejściem do obiektu przewidziane jest miejsce na podświetlony baner reklamowy.
Ze względu na lokalizację i bliskość urzędów lokal ten idealnie nadaje się na kancelarię prawną, notarialną, adwokacką, komorniczą ale również na działalność medyczną (gabinety lekarskie, rehabilitacyjne, stomatologiczne), edukacyjną (szkoła językowa, korepetycje), kosmetologiczną, biurową, ubezpieczeniową, księgową itp. Przed lokalem znajduje się zrewitalizowany skwer z dużą ilością zieleni.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.
Czynsz: 2.900,00 zł/mies. netto (+23 % VAT). Lokal jest dostępny od zaraz.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.