Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Strzelecka

Numer oferty: M-548

Cena: 285 000,00 PLN

Cena za m2: 4 384,62 PLN

Opłaty dodatkowe690,00
Powierznia (m²)65,00
Forma własnościspółdzielcze-własnościowe z KW
Stan lokalubardzo dobry
Materiał budowywielka płyta
Liczba pokoi3
Liczba pięter4
Zwalniane oddo uzgodnienia
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonNIE
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCNIE
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania, które położone jest na parterze w bloku, przy ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jest to spółdzielcze - własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z księgą wieczystą, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 65 m2. Mieszkanie jest środkowe, rozkładowe, usytuowane od strony zachodniej i wschodniej, a budynek został wybudowany z wielkiej płyty i został ocieplony. Opłaty na rzecz Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wynoszą około 690 zł/miesięczne i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, wywóz nieczystości, opłaty za energię elektryczną , gaz oraz telewizję kablową.
Wewnątrz mamy do dyspozycji trzy pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę, przedpokój oraz dwie garderoby z dostępem z korytarza i jednego z pokoi. Do lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy, mamy również możliwość korzystania z rowerowni oraz suszarni.
W lokalu zamontowane są okna PCV, które posiadają roletki wewnętrzne dzień - noc (jedno z okien wyposażone jest dodatkowo w roletę zewnętrzną aluminiową). Wymienione zostały instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, stolarka drzwiowa wewnętrzna wraz z ościeżnicami i drzwi wejściowe do lokalu. Podłogi wyłożone są w panelach i kaflach ceramicznych. Duża i widna kuchnia jest umeblowana meblami na wymiar, znajduje się w niej również stół i krzesła. Łazienka wykończona jest w płytkach ceramicznych, zamontowano w niej wannę, umywalkę i szafkę wraz z grzejnikiem łazienkowym. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska. Cena obejmuje meble kuchenne a pozostałe umeblowanie jest w opcji. Mieszkanie jest czyste i zadbane.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowe, market spożywcze, zieleniak miejski, kościół, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek miejski, liczne tereny zielone, las oraz orlik i lodowisko miejskie. Poruszanie się po mieście zapewniają przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne ścieżki rowerowe. Ofertę kierujemy szczególnie do osób ceniących sobie dostęp do powyższej infrastruktury oraz rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.