Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 12, tel. 62 592 18 13, tel./fax 62 735 68 30, tel. kom. 601 700 413 e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

mieszkanie • sprzedaż • rynek wtórny

Ostrów Wielkopolski • ul.Bąka

Numer oferty: M-547

Cena: 295 000,00 PLN

Cena za m2: 5 277,28 PLN

Opłaty dodatkowe620,00
Powierznia (m²)55,90
Forma własnościwłasność
Stan lokaludobry
Materiał budowycegła
Liczba pokoi4
Piętro1
Liczba pięter4
Zwalniane odod zaraz
Liczba łazienek1
Liczba poziomów1
Typ kuchniosobna
Miejsce postojoweparking naziemny
Informacje dodatkowe:
BalkonTAK
WindaNIE
PiwnicaTAK
Łazienka z WCTAK
DomofonTAK
DwupoziomoweNIE
Oddzielna kuchniaTAK
Wyposażenie:
Wyposażona kuchniaTAK
Piecyk gazowyTAK
InternetTAK
TelefonTAK
KuchenkaTAK
PiekarnikTAK
Telewizja kablowaTAK
Media:
Ogrzewaniemiejskie
Liczba linii telefonicznych1
Media:
GazTAK
OgrzewanieTAK

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania, które położone jest na pierwszym piętrze w bloku, przy ulicy Bąka w Ostrowie Wielkopolskim. Jego powierzchnia wynosi 55,90 m2, lokal ten stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie i księgą wieczystą. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej wynoszą około 620 zł/miesięcznie i zawierają opłaty administracyjne, zaliczkę na centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy, do tego dochodzą opłaty za media czyli wodę zimną, ciepłą, opłaty za energię elektryczną, wywóz nieczystości oraz telewizję kablową. Do lokalu przynależy pomieszczenie znajdujące się w piwnicy budynku.
Mieszkanie jest słoneczne,usytuowane od strony zachodniej i wschodniej a blok jest docieplony. Wewnątrz mamy do dyspozycji cztery pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój i balkon.
Zamontowane są okna PCV z roletkami wewnętrznymi a na podłogach znajduje się mozaika wykonana z płyty wiórowej i wykładziny. Ściany zostały częściowo wygipsowane. Widna, osobna kuchnia jest umeblowana. Łazienka została przystosowana dla osób niepełnosprawnych zamontowano w niej kabinę prysznicową i wymieniono grzejnik łazienkowy na aluminiowy. Centralne ogrzewanie i wodę ciepłą zasila ciepłownia miejska. Cena obejmuje meble kuchenne oraz pojemną szafę na wymiar znajdującą się w przedpokoju.
Doskonała lokalizacja, w niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne placówki handlowo - usługowe, szkoła podstawowa, szpital miejski, kościół, przedszkole, liczne tereny zielone, stadnina koni, kompleks rekreacyjno - wypoczynkowy Piaski Szczygliczka. Poruszanie się po mieście zapewnia komunikacja oraz liczne ścieżki rowerowe.
Zapraszamy Państwa do kontaktu celem umówienia terminu prezentacji i zakupu.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.